Yükleniyor...

0xPlasma Labs, Uniswap v3 için BNB Chain’i Önerdi

0xPlasma Labs CEO'su Ilia, Uniswap v3'ün fırsatı değerlendirmek amacıyla BNB Chain'de dağıtılmasını önerdi.

0xPlasma Labs Uniswap v3 icin BNB Chaini Onerdi

0xPlasma Labs CEO’su Ilia, Uniswap v3‘ün fırsatı değerlendirmek amacıyla BNB Chain‘de dağıtılmasını önerdi.

Kripto endüstrisi, birçok kötü senaryonun etkisine maruz kaldı. FTX’in çökmesi ve iflas bildirmesi, birçok merkezi borsayı sıkıntıya soktu. Kripto yatırımcıları, kripto para borsalarına yaklaşmaktan çekinmeye başladı. Ayrıca bu durum, merkeziyetsiz borsaların da yoğun ilgi görmesini sağladı. Merkeziyetsiz borsalar, FTX iflasından sonra ciddi bir kullanıcı artışı yaşadı. Uniswap ve Pancakeswap gibi merkeziyetsiz borsalar, küresel anlamda geliştirme çalışmalarına odaklandılar. Son olarak Uniswap, v3 platformu için yeni bir öneriye tanıklık etti. 0xPlasma Labs CEO’su Ilia, BNB Chain‘e dağıtım yapılmasını önerdi.

BNB Chain, Uniswap v3 için Ev Sahipliği Yapabilir

0xPlasma Labs CEO‘su Ilia, Uniswap v3‘ün BNB Chain‘e dağıtılmasının mantıklı olacağını belirtti. Bu sayede, Uniswap‘ın toplam kilitli varlık (TVL) değerlerine ek 1 milyar dolar eklenebilir. Ayrıca, BNB Chain sayesinde yaklaşık 2 milyon yeni kullanıcı da platformu aktif kullanabilir.

Uniswap destekçisi Ilia, bu önerisini topluluğa iletti. Popüler projenin topluluğu, bu fikre çok sıcak baktı. Ayrıca bazı kullanıcılar, bu kararın geç alındığına değindi.

Ilia, fırsatı kaçırmamak gerektiğinden bahsetti ve bu kararın potansiyel DeFi gelişimini sağlayabileceğini öne sürdü.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x