Yükleniyor...

1.000.000 Dolar Fon Toplayan Cardano (ADA), Cüzdanının Yeni Sürümünü Yayınladı

Cardano (ADA) blokzinciri çözümlerinin arkasındaki yazılım stüdyosu Input Output Hong Kong'daki (IOHK) ekip, Project Catalyst'in "en erişilebilir ve iddialı aşamasının" detaylarını açıkladı.

1 000 000 dolar fon toplayan cardano ada cuzdaninin yeni surumunu yayinladi

Cardano (ADA) blokzinciri çözümlerinin arkasındaki yazılım stüdyosu Input Output Hong Kong’daki (IOHK) ekip, Project Catalyst’in “en erişilebilir ve iddialı aşamasının” detaylarını açıkladı.

1.000.000 Dolar Değerinde ADA Staking, Güncellenmiş Cüzdan Entegrasyonu

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

IOHK’nın ayrıntılı gönderisinde vurguladığı gibi, Cardano (ADA) ekosisteminin büyümesini kolaylaştırmak için başlatılan benzersiz bir topluluk odaklı girişim olan Project Catalyst, dikkate değer bir ilgi kazandı. Katılan kişi sayısı açısından benimseme haftalık %10 artıyor.

Fund4’dan başlayarak, en değerli projeler oylanarak Daedalus cüzdanına tamamen entegre edilecek. Oylamaya katılmak için gerekli olan minimum ADA miktarı ise 3.000 ADA olarak belirlendi. Bu minimum miktarın sistemi istenmeyen mesajlardan koruması hedefleniyor.

Ayrıca, net fon toplamı Cardano (ADA) olarak 1.000.000 dolara yükseldi. Project Catalyst hazine fonlarının %20’si, katkıları için topluluk danışmanları, yönlendirenler ve oylamaya katılanlar arasında dağıtılacak.

2020’nin 3. başlatılan Project Catalyst, Cardano (ADA) blokzinciri için merkeziyetsiz uygulamaların geliştirilmesini koordine ediyor ve destekliyor.

ADA Cüzdanının Yeni Sürümü

Input Output HK, 12 Şubat 2021’de Cardano’nun (ADA) Project Catalyst’in ilk üç aşamasının (fonlar) dünyanın en büyük merkeziyetsiz otonom organizasyonuna dönüşmesine izin verdiğini duyurdu.

Geliştiriciler ayrıca ADA cüzdanının yeni versiyonu olan Daedalus Flight’ı yayımladı. Cüzdan, en son Mary hardfork’u tarafından sunulan tüm özellikleri destekliyor. Bu hardfork, akıllı sözleşmeler ve dApp’ler ile Goguen’in Shelley sonrası dönemine giden yolu açmayı amaçlıyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x