Anasayfa Şirketler 1-800-FLOWERS.com, Bitcoin ile Ödeme Kabul Edecek

1-800-FLOWERS.com, Bitcoin ile Ödeme Kabul Edecek

Bitcoin kabul eden şirketlerin listesi yavaş yavaş uzamaya devam ederken, listeye bir isim de 1-800-FLOWERS.com tarafından kaydedildi. Çevrimiçi çiçekçilik alanında lider konumda olan 1-800-FLOWERS.comgelecek yılın sonbahar aylarında Bitcoin ödemesi kabul etmek ile ilgili planlarının olduğunu duyurdu.

1-800-FLOWERS.com sadece çiçekçilik alanında değil, aynı zamanda hediyelik eşya alanında da çok büyük bir pazar payına sahip. FannieMay.com, Cheryls.com, ThePopcornFactory.com, 1-800-Baskets.com, FruitBouquets.com, ve Stockyards.com gibi girişimleri de bu gelişme ile Bitcoin kabul edecek şirketler arasına girecekler.

1-800-FLOWERS.com kurucus ve CEO’su Jim McCann konuya ilgili olarak şu açıklamaları yaptı:

“Müşteri merkezli bir şirket olarak, daima müşterilerimizle etkileşime geçeceğimiz yeni yollar aramaktayız ve müşterilerimize özel günleri için yeni alışveriş deneyimleri yaşatmak istiyoruz. Ödeme seçeneklerimize Bitcoin’i getirerek, müşterilerimizin güler yüzünü sevdikleri insanlarla paylaşmalarına katkı sağlayacağımızı düşünüyoruz.”

Şirket, Bitcoin ödemelerini sistemine entegre edebilmek için Coinbase şirketiyle çalışmalara başlayacak. Kesin bir tarih belirlenmese de, 1-800-FLOWERS.com’un Bitcoin ödemesi kabul edeceğini duyurması, Bitcoin kullanıcıları için çok sevindirici bir haber.

Kaynak: newsbtc

En güncel gelişmeleri Telegram grubumuzdan, Twitter hesabımızdan veya Facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Coinkolik'te yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Buradaki yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır.

Kartal Yağız Akdilhttp://www.coinkolik.com/
@yagizakdil | İTÜ - Endüstri Mühendisliği | #Bitcoinsever

Yorum Yapın

Haftanın Öne Çıkan Başlıkları