Yükleniyor...

1 Bitcoin Fiyatına 1 Tesla Cybertruck: Bobby Lee, Çılgın Fiyat Tahminine Araba Hediye Edecek!

BTCC'nin (Çin’in ilk Bitcoin borsası) eski CEO'su ve Bitcoin Vakfı'nın kurucu üyesi Bobby Lee, 2021'de Tesla Cybertruck'u satın almak için çok farklı bir strateji izleyeceğini açıkladı.

1 Bitcoine 1 Tesla Cybertruck Bobby Lee Çılgın Fiyat Tahminine Araba Hediye Edecek scaled

BTCC’nin (Çin’in ilk Bitcoin borsası) eski CEO’su ve Bitcoin Vakfı’nın kurucu üyesi Bobby Lee, 2021’de Tesla Cybertruck’u satın almak için çok farklı bir strateji izleyeceğini açıkladı.

Tesla Cybertruck İçin Bir Bitcoin (BTC)

Dün gece başlayan muhteşem ralliden sonra Bitcoin’den (BTC) etkilenen Lee, Tesla CEO’su Elon Musk’ı, 2021’de piyasaya sürülecek Cybertruck modelini satın almayı düşündüğünü bildirmek için etiketledi. Lee, Bitcoin sahibi olduğu için Cybertruck fiyatını umursamıyor gibi görünüyor.

Lee; Tesla Cybertruck’un 2021’in sonuna kadar, bir Bitcoin fiyatının (BTC) daha azına mal edilebileceğini tahmin ediyor. Bu haberin yazımı itibariyle, resmi Tesla mağazasındaki model fiyatları; 39.900 dolar ile 76.900 dolar arasında değişiyor.

Öyleyse Bitcoin, (BTC) öncülerinden biri tarafından belirlenen iddialı hedefe ulaşmak için yaklaşık %300 oranında kazanç sağlamalıdır. Lee, 2021’de Cybertruck’ı ucuza satın alabilmek için şu anda 1 Bitcoin’in (BTC) 10.000 dolar olmasının bir fırsat olduğunu vurguladı.

Lee, Twitter hesabında bir Bitcoin (BTC) anketi düzenledi. Ankete göre takipçilerinin sadece %69’u, 2021’in sonunda Bitcoin (BTC) fiyatının 39.900 doları aşacağına inanıyor.

Beğen, Retweet’le, Tesla’yı Al

Lee ne kadar ciddi olduğunu kanıtlamak için, heyecan verici bir süreç başlattı. Eski CEO, Bitcoin (BTC) fiyatı 2021’in sonuna kadar 39.900 doları aşarsa şanslı bir kişi için Tesla Cybertruck sipariş edecek.

Bitcoin yaşanan tüm gelişmelere ve olumsuzluklara rağmen 10.000 doları aşarak ne kadar kıymetli olduğunu bir kez daha kanıtladı. Ancak belirtilen hedefi aşıp aşamayacağını, zaman gösterecek. Stok-akış gibi bir çok model 2021 yılı sonuna kadar BTC’nin 100.000 dolara ulaşacağını öngörüyor. Uzun zamandır ayı piyasasında olan kripto para topluluğu, bu hedeflerin gerçekleşmesini dört gözle bekliyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner