Yükleniyor...

1 Milyar XRP Piyasaya Sürüldü! Bu Durum XRP’nin Fiyatını Nasıl Etkileyecek?

En güçlü altcoin'ler arasında gösterilen ve toplam piyasa değeri ile üçüncü en büyük kripto para olan Ripple (XRP), 1 Şubat itibari ile kendi çantasından 1 milyar adet yani yaklaşık 240 milyon dolar değerinde XRP'yi çıkararak piyasaya sürdü.

Dünyaca Ünlü Şirket Trilyon Dolarlık İşlemleri İçin Rippleın XRP Havale Ağını Test Ediyor

En güçlü altcoin’ler arasında gösterilen ve toplam piyasa değeri ile üçüncü en büyük kripto para olan Ripple (XRP), 1 Şubat itibari ile kendi çantasından 1 milyar adet yani yaklaşık 240 milyon dolar değerinde XRP’yi çıkararak piyasaya sürdü.

Bu durumu Ripple’ın 55 ay boyunca bize yaşatacağı bir stratejinin bir devamı olarak görebiliriz. Ocak ayında Ripple bu sebepten ötürü diğer altcoin’lere nazaran piyasalara zor zar tepki gösterdi diyebiliriz. Örnek olarak Litecoin (LTC), Ocak ayındaki hareketlenmelere yüzde 65’lik oldukça yüksek bir oran ile olumlu yönde tepki verirken, Ripple yüzde 26‘lık bir artış ile Ocak ayını kapattı.

Ripple 1 Şubat Grafiği

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, yakın zaman önce yaptığı açıklamada, 2019 yılının Ripple için oldukça verimli bir yıl olduğunu ve 2020 yılı içerisinde bir halka arz (IPO) gerçekleştirebileceğini ima etmişti.


Üyelik
Bildir
guest

2 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
Serkan
Serkan
4 yıl önce

Bi tarafınızdan element uydurmayın 500 milyon

Ömer Ergin
Ömer Ergin
Cevap Ver  Serkan
4 yıl önce

Uydurulan bir şey yok Serkan Bey. Siz de kolayca işlemlerin takibini yapabilirsiniz;

https://twitter.com/whale_alert/status/1223399003020320773
https://twitter.com/whale_alert/status/1223399005541097474

0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x