Yükleniyor...

1 Milyon Dolarlık Hesabı Kapatan Binance’ten Yanıt

Kripto para borsası Binance, kolluk kuvvetlerinin talebi üzerine bir kullanıcının 1 milyon dolarlık hesabını dondurdu.

1 Milyon Dolarlik Hesabi Kapatan Binanceten Yanit

Kripto para borsası Binance, kolluk kuvvetlerinin talebi üzerine bir kullanıcının 1 milyon dolarlık hesabını dondurdu.

Kendini aktif bir Tezos katılımcısı olarak gösteren bir kullanıcı, Binance’ı kurumsal hesabını dondurmak ve sıfırlamakla suçladı. Kullanıcıya göre, dondurulan hesapta 1 milyon dolarlık varlık bulunuyordu.

Binance’dan 1 Milyon Dolarlık Hesaba Erişim Engeli

TezosBakingBad isimli Twitter kullanıcısı yaptığı bir paylaşımda, Binance’ı etiketleyerek Temmuz’dan itibaren hesabın bloke edildiğini ve tüm bakiyelerin sıfıra çevrildiğini söyledi.

Soruşturma açmak ve topluluğu bilgilendirmek için tüm materyallere sahip olduğunu belirten kullanıcıya Binance tarafından da yanıt geldi.

Binance, suçlayana tweetine doğrudan verdiği yanıtta şunları söyledi:

“Söz konusu hesap, kolluk kuvvetinin talebi sonucunda kısıtlanmıştır. Kullanıcı bu konuda 7/6, 7/12 ve 7/22 tarihlerinde destek sohbet sistemimiz aracılığıyla bilgilendirildi”

Binance ayrıca, tüm borsalarda olduğu yetkililerle işbirliği yapması ve taleplerine yanıt vermesi gerektiğini belirterek; kullanıcıya, “davanızla ilgili olarak toplumu yanıltmaya çalışmak ne yazık ki hiçbir şeyi değiştirmeyecek. Bildiğiniz gibi, bu konuyu sorumlu kolluk kuvvetleriyle görüşmeniz gerekecek. Bir buçuk ay önce sizinle zaten iletişime geçildi” dedi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner