Yükleniyor...

18 Milyar Dolarlık Ripple’ın (XRP) Kilidi Açılacak!

Token Unlocks, bu yıl yaklaşık 18 milyar dolar değerinde olan kilitli Ripple'ın (XRP) dolaşıma gireceğini açıkladı.

18 Milyar Dolarlik Ripplein XRP Kilidi Acilacak

Token Unlocks, bu yıl yaklaşık 18 milyar dolar değerinde olan kilitli Ripple’ın (XRP) dolaşıma gireceğini açıkladı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Token Unlocks‘un raporu, XRP için bu yılın en yüksek kilit açılımı gerçekleştirecek kripto para birimi tanımında bulundu. Düzenli aralıklarla kilit açılımı yapan ve dolaşıma arz sokan projeler, satış baskısı yaratma ihtimali taşıyor. Bu yıl birçok kripto para birimi, milyarlarca dolarlık token’ın kilidini açacak. Bu durum, ayı piyasası üzerinden bakıldığında yatırımcıları etkisi altına alabilir. Bu projelerden birisi olan XRP, 17.9 milyar dolarlık token’ın kilit açılımını gerçekleştirecek.

Ripple (XRP), 18 Milyar Dolarlık Token Kilit Açılımı Gerçekleştirecek!

Token Unlocks, 2023’te kilit açılımı yapacak kripto para birimlerinin 102 milyar dolarlık token’ı dolaşıma sokacağını bildirdi. Kripto para yatırımcıları, bu durumun yaratacağı korku havasından dolayı endişeye kapıldı.

Ayrıca Wu Blockchain, Twitter üzerinden yaptığı paylaşımda bu raporu doğruladı. Wu Blockchain paylaşımında, grafiksel olarak kilit açılımı yapacak kripto para birimlerine yer verdi. Listede en dikkat çeken ise 17.9 milyar dolarlık kilit açılımı yapacak olan XRP oldu.

bu yil kilit acilimi yapacak kripto paralar xrp

Kripto para birimlerinde kilit açılımlarının en yoğun geçeceği 2023, satış baskısının şiddetli geçme ihtimali nedeniyle korku havası yaratıyor.

Listede göze çarpan diğer projeler, 4.9 milyar dolarlık token’ın kilidi açılacak olan Filecoin (FIL), 3.7 milyar dolarlık token’ın kilidi açılacak olan Optimism (OP) ve 2.9 milyar dolarlık token’ın kilidi açılacak olan Chainlink (LINK) oldu.

Toplam 102 milyar dolarlık token kilit açılımıyla geçecek yılda, XRP tarafındaki 17.9 milyar dolarlık token kilit açılımı göz kamaştırdı. Milyarlarca dolarlık XRP‘nin dolaşıma girmesi, fiyat konusunda nasıl bir etki yaratacak merak konusu oldu.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x