Yükleniyor...

1inch Airdrop Düzenledi, 83 Milyon Dolar Dağıtıldı

Popüler DeFi platformu 1inch Exchange, ikinci airdropunda 15 milyondan fazla 1INCH token dağıttı.

1inch airdrop

Popüler DeFi platformu 1inch Exchange, ikinci airdropunda 15 milyondan fazla 1INCH token dağıttı. 1inch, DeFi kullanıcılarına kendisi gibi bir DEX toplayıcı kullanmanın faydalarını göstermeyi umduğunu söyledi.

Unutulmaz bir Noel Günü ödemesinin ardından, 1inch Exchange, Çin yeni yılı için başka bir airdrop daha düzenledi. 1inch Exchange, Çin Yeni Yılını anmak için 15 milyondan fazla token dağıtmaya karar verdi. Merkezi olmayan borsa toplayıcısının arkasındaki ekip, bugün erken saatlerde bir blog gönderisinde airdrop’u duyurdu. 15.055.000 1INCH token, çeşitli kriterleri karşılayan DeFi kullanıcılarına dağıtılacak ve 2020’de Noel Günü’nde yapılan önceki 1inch airdrop’a eklenecek.

Token airdrop’ları, 1 inç gibi DeFi protokolleri arasındaki popüler bir stratejidir. Ademi merkeziyetçilik ruhuyla, ekipler genellikle protokollerini bir token tedarikiyle önyüklemeye yardımcı olan ilk kullanıcıları ödüllendirir. Token’lar, yönetim tekliflerinde oy kullanmak için sıklıkla kullanılır. Token’ların çoğu, ilk token airdrop’unu kaçıran 1inch kullanıcıları için tahsis edildi. Bazıları 1inch havuzlara likidite sağlayıcılarına, diğerleri ise Mooniswap kullanıcılarına gitti. İşlem katmanları ve limit emri kullanıcıları ile Argent, Authereum, Gnosis ve Pillar cüzdanları için daha küçük bir tahsis vardı.

Bu airdrop için uygunluk kriterleri aynı kaldı:

  • Airdrop için uygun olan cüzdanlar, 24 Aralık 2020’den önce protokolle etkileşime girmiş olmalı
  • 15 Eylül 2020’den önce bir ticaret yapmış olmalı
  • Dört veya daha fazla alım satım yapmış olmalı ya da 20 doların üzerinde işlem görmüş olmalıdır

Yeni Kullanıcılar İçin Airdrop

Airdrop’un belki de en ilginç yönü, 1inch veya Mooniswap kullanmayan cüzdanlar için altı milyon token’ın tahsis edilmesidir. Bu token’lar, 2021’de en az 20 benzersiz işlem günü ve üç işlem kaydıyla Uniswap kullanıcılarına gitti. 1inch’lik ekip, bundan botların hariç tutulduğunu belirtti.

1inch kurucu ortak ve CEO Sergej Kunz, bu kararın protokole yeni kullanıcılar çekmenin bir yolu olduğunu ima etti. Airdrop’u duyuran blog gönderisinde, “Onlara en iyi fiyatları ve toplayıcımızın avantajlarını göstermek istiyoruz” dedi.

1INCH yazım sırasında 5.51 dolardan işlem görüyordu. Bu, bugünkü ödemenin 83 milyon doların biraz altında olduğu anlamına geliyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x