Yükleniyor...

1inch Kurucu Ortağı: SEC, ABD’de Yeniliği Öldürüyor

1inch Kurucu Ortağı Sergej Kunz, SEC'in hamleleri nedeniyle büyük Web3 şirketlerinin ABD'den ayrılabileceğini belirtti.

1inch kripto

1inch Kurucu Ortağı Sergej Kunz, SEC’in hamleleri nedeniyle büyük Web3 şirketlerinin ABD’den ayrılabileceğini belirtti.

Kripto endüstrisindeki çalkantılı süreçlerin ardından, gözler sektörün aktörlerine çevrildi. Kripto sektöründen birçok isim, dava süreçleri hakkında açıklamalarda bulundu. Merkeziyetsiz borsa olan 1inch, düzenleyici baskılardan sektörel olarak etkileniyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

1inch Kurucu Ortağı Sergej Kunz, Cointelegraph’a açıklamalarda bulundu. Kunz, düzenleyici baskısının ve SEC’in hamlelerinin olası sonuçlarını değerlendirdi. Kunz’a göre SEC, ABD’de yeniliği öldürüyor.

1inch Kurucu Ortağı, SEC’in Tavırlarını Eleştirdi

1inch Kurucu Ortağı Sergej Kunz, SEC’in kripto endüstrisine yönelik hamlelerini eleştirdi. Kunz, SEC’in bu davranışları sonucunda birçok Web3 şirketinin ülkeden ayrılabileceğini öne sürdü.

Cointelegraph’a görüşlerini paylaşan Kunz, Coinbase CEO’su Brian Armstrong‘un görüşlerine katıldığını ve SEC’in davranışlarının zarar verici olduğunu aktardı.

Coinbase ve Binance davalarını işaret eden Kunz, bu davaları yürüten SEC‘in ABD’deki yeniliği öldürdüğünü söyledi. Kunz, düzenleyicilerin takıldığı konunun akıllı sözleşmeler mekanizması olduğunu ifade etti.

Ayrıca, 1inch ve benzeri DeFi projelerinin de ABD’de düzenleyicilerin radarında olduğu biliniyor. Geçtiğimiz günlerde CFTC Başkanı Rostin Behnam, DeFi’lerin de düzenlenebileceğinin sinyalini vermişti.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x