Yükleniyor...
Sponsored

1Inch, Merkeziyetsiz Alan Adı Hizmetini Duyurdu

Ethereum ağını kullanan DEX projesi 1Inch, Unstoppable Domains platformuyla merkeziyetsiz alan adı hizmeti için ortaklık kurdu.

1Inch Merkeziyetsiz Alan Adi Hizmetini Duyurdu

Ethereum ağını kullanan DEX projesi 1Inch, Unstoppable Domains platformuyla merkeziyetsiz alan adı hizmeti için ortaklık kurdu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Ethereum Name Services (ENS) tarafından başlatılan merkeziyetsiz alan adı hizmetine 1Inch de katıldı. Unstoppable Domains ile ortaklık duyuran DEX platformu, kullanıcılarına kripto transferlerini kullanırken alan adı yöntemini kullanma imkanı sunacak.

1Inch, Unstoppable Domains ile Ortaklık Kurdu

DEX platformu 1Inch, kullanıcılarının kripto para işlemlerini kolaylaştırmak amacıyla çalışmalarını sürdürüyor. Son yapılan ortaklık ile platform, işlemlerde alan adı kullanımını da sağlayacağını duyurdu. Yapılan ortak neticesinde, işlemler sırasında cüzdan adresi girmek yerine kişiselleştirilmiş alan adları kullanılabilecek.

1Inch kurucu ortağı Sergej Kunz, Unstoppable Domains ile yapılan ortaklık hakkında konuştu. Kunz, şunları söyledi;

“Güvenlik ve kimlik sorunları hala Web3’ün ana akım benimsenmesini engelliyor. Web3’ü daha eğlenceli ve çekici hale getirerek bu engellerin üstesinden gelmek için yeni hizmeti başlattık.

Platform kullanıcıları, kendilerine ait alan adları oluşturabilecek ve bu alan adlarını cüzdan adresi yerine kullanabilecek. Karmaşık bir düzene sahip cüzdan adresleri, çeşitli dolandırıcılıklara ve para kayıplarına neden olabiliyor. Bunun önüne geçme amacıyla yeni sistem olarak alan adları düşünülüyor. Örnek vermek gerekirse, alıcı kısmına “domain.1inch” girilerek işlem gerçekleştirilebilecek.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x