Yükleniyor...

2.500 TL Değerinde Ripple (XRP) Hediyeli Tahmin Yarışması Başladı!

Türkiye’nin en yüksek hacimli dijital varlık işlem platformu Paribu sponsorluğunda düzenlediğimiz yarışma ile 5 kişiye toplam 2.

Paribu Sponsorluğunda 2500 TL Değerinde XRP Hediye Ediyoruz 1

Türkiye’nin en yüksek hacimli dijital varlık işlem platformu Paribu sponsorluğunda düzenlediğimiz yarışma ile 5 kişiye toplam 2.500 TL değerinde XRP hediye ediyoruz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Twitter hesabımız üzerinden düzenlediğimiz yarışmada katılımcılardan, Paribu’da XRP fiyatı 24 Nisan 2020’de, saat 10.00’da kaç TL olur?” sorusuna yanıt bekliyoruz. En yakın fiyat tahmininde bulunanlar arasından yapacağımız çekilişle 5 kişiye 2.500 TL değerindeki ödül eşit miktarlarda paylaştırılacak.

Yarışmada aşağıdaki kurallar geçerlidir. Katılımcıların bu kuralları okuduğu ve onayladığı kabul edilmektedir. Kurallara uygun olmayan katılım ve tahminler geçersiz sayılacaktır.

Yarışma Kuralları

  1. Yarışmaya katılabilmek için Twitter’da @ParibuCom ve @Coinkolik hesaplarının takip edilmesi gerekmektedir.
  2. Katılımcılar yarışma tweet’inin altına 3 arkadaşını etiketlemelidir.
  3. Katılımcıların yanıtlarını yarışma tweet’inin altına #KriptoPara hastag’ini kullanarak vermeleri gerekmektedir.
  4. Yarışmaya son katılım tarihi 23 Nisan 2020, saat 23.59’dur. Bu tarihten sonraki katılımlar kabul edilmeyecektir.
  5. Yarışmanın sonucunda toplam ödül miktarı olan 2.500 TL değerindeki XRP, en yakın fiyat tahmininde bulunanlar arasından yapacağımız çekilişle 5 kişiye eşit miktarlarda paylaştırılacaktır; her bir kazanana 500 TL değerinde XRP verilecektir.
  6. Katılımcıların Paribu hesabı olması gerekmektedir. Ödül kapsamında hak kazanılan XRP miktarı yalnızca Paribu hesaplarına gönderilecektir.
  7. Sahte/yapay katılımların önüne geçmek adına Twitter profillerinde yer alan Twitter’a katılım tarihi özellikle kontrol edilecektir. Twitter’a katılım tarihi yarışmanın duyurulduğu gün ve sonrası olan hesapların yarışmaya katılımları kabul edilmeyecektir.
  8. Her bir hesabın tek bir yanıt verme hakkı vardır. Birden fazla yanıt veren hesabın katılımı geçersiz sayılacaktır.