Yükleniyor...

2. Ulusal Blokzincir Çalıştayı 25-26 Eylül’de!

TÜBİTAK BİLGEM tarafından birincisi Ankara’da düzenlenen Ulusal Blokzincir Çalıştayı, bu yıl 25-26 Eylül tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleştirilecek.

TÜBİTAK BİLGEM 2. Ulusal Blokzincir Blockchain Çalıştayı

TÜBİTAK BİLGEM tarafından birincisi Ankara’da düzenlenen Ulusal Blokzincir Çalıştayı, bu yıl 25-26 Eylül tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleştirilecek.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kamu ve özel sektörden profesyoneller, akademisyenler ve araştırmacılar Blockchain teknolojisindeki gelişmeleri değerlendirmek için 2. Ulusal Blockchain Çalıştayı’nda bir araya gelecek. “Blokzincirde Dijital Kimlik” ana temasıyla düzenlenecek olan 2. Ulusal Blokzincir Çalıştayı’nda Blockchain teknolojisinin bireylerin hayatını nasıl değiştirebileceğini masaya yatırılacak.

Çalıştaya kar amacı gütmeyen Sovrin Vakfı’nın yönetim kurulu başkanı Dr. Phillip J. Windley, kimlik yönetimi ve yetkilendirme sistemlerinde 20 yıldan fazla bir deneyime sahip Prof. Dr. David Chadwick, Blockchain vizyoneri, mimarı ve geliştiricisi Michael Herman, güvenlik uzmanı olarak Sovrin’deki araştırma/geliştirme ve standartlaştırma çalışmalarını yöneten Mike Lodder gibi birçok isim konuşmacı olarak katılıyor.

Çalıştayın resmi sponsoru Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası ve diğer sponsorları arasında Borsa İstanbul, TAKAS İstanbul, Merkezi Kayıt İstanbul, Garanti BBVA yer alıyor.

25 ve 26 Eylül’de Lütfi Kırdar – ICEC/İstanbul’da düzenlenecek olan çalıştayla ilgili daha fazla bilgi edinmek ve kayıt yaptırmak isteyenler buradan devam edebilir.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x