Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Blockchain Haberleri 2. Ulusal Blokzincir Çalıştayı 25-26 Eylül'de!

2. Ulusal Blokzincir Çalıştayı 25-26 Eylül’de!

ABONE OL:google-news

TÜBİTAK BİLGEM tarafından birincisi Ankara’da düzenlenen Ulusal Blokzincir Çalıştayı, bu yıl 25-26 Eylül tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleştirilecek.

Kamu ve özel sektörden profesyoneller, akademisyenler ve araştırmacılar Blockchain teknolojisindeki gelişmeleri değerlendirmek için 2. Ulusal Blockchain Çalıştayı’nda bir araya gelecek. “Blokzincirde Dijital Kimlik” ana temasıyla düzenlenecek olan 2. Ulusal Blokzincir Çalıştayı’nda Blockchain teknolojisinin bireylerin hayatını nasıl değiştirebileceğini masaya yatırılacak.

Çalıştaya kar amacı gütmeyen Sovrin Vakfı’nın yönetim kurulu başkanı Dr. Phillip J. Windley, kimlik yönetimi ve yetkilendirme sistemlerinde 20 yıldan fazla bir deneyime sahip Prof. Dr. David Chadwick, Blockchain vizyoneri, mimarı ve geliştiricisi Michael Herman, güvenlik uzmanı olarak Sovrin’deki araştırma/geliştirme ve standartlaştırma çalışmalarını yöneten Mike Lodder gibi birçok isim konuşmacı olarak katılıyor.

Çalıştayın resmi sponsoru Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası ve diğer sponsorları arasında Borsa İstanbul, TAKAS İstanbul, Merkezi Kayıt İstanbul, Garanti BBVA yer alıyor.

25 ve 26 Eylül’de Lütfi Kırdar – ICEC/İstanbul’da düzenlenecek olan çalıştayla ilgili daha fazla bilgi edinmek ve kayıt yaptırmak isteyenler buradan devam edebilir.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Ömer Ergin
Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Coinkolik.com Yayın Koordinatörü olan Ömer Ergin, 1993 yılında Konya'da doğmuştur. KTO Karatay Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği mezunu olan Ömer, Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapmakta, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı sevmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar