Yükleniyor...

20 Milyon Dolarlık XRP Hareket Etti

Whale Alert tarafından bildirildiği üzere, büyük çaplı bir XRP işlemi gerçekleştirildi.

xrp 20 milyon dolarlık harekety

Whale Alert tarafından bildirildiği üzere, büyük çaplı bir XRP işlemi gerçekleştirildi. İşlem kısa bir süre önce Bithumb’da yer alan bir cüzdandan, bilinmeyen bir cüzdana yapıldı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Bundan yaklaşık 1 saat önce gerçekleşen işlemde 60 milyon XRP (yaklaşık 20 milyon dolar), Bithumb’da yer alan bir cüzdandan çıktı. Cüzdandan çıkan XRP’nin ne amaçla gönderildiği bilinmiyor.

20 milyon dolara tekabül eden bu işlem, Twitter’da birçok kullanıcının dikkatini çekti. İşlemin bu kadar önemli olmasının sebebi ise son zamanlarda XRP’de yaşanan fiyat artışı. Üçüncü büyük kripto para birimi bildiğiniz gibi uzun bir süre 0.20 dolar civarında takılı kalmış ve geçtiğimiz birkaç gün içerisinde 0.32 seviyesine kadar yükselmişti. CoinMarketCap verilerine göre XRP şu an 0.32 dolardan işlem görüyor.

XRP Fiyatı Yeniden Harekete Geçer mi?

Bu işlemi gören kripto para takipçileri, para biriminin fiyatının tekrar harekete geçebileceğini dile getirdi. Üçüncü büyük kripto para birimi için direnç seviyeleri; 0.3300, 0.3400, 0.3600 olarak ifade ediliyor. Piyasa şu an durgun olsa da, yaşanacakları herkes merakla bekliyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x