Yükleniyor...

2018’deki Çöküşü Öngörmesiyle Tanınan Usta Trader, Bitcoin’i (BTC) Yükseltecek Temel Katalizörü Açıkladı

Kripto para sektöründe, Ocak 2018’deki büyük Bitcoin çöküşünü tahmin etmesiyle bilinen ve yaygın olarak takip edilen deneyimli bir trader, Bitcoin’in boğa piyasasını besleyecek temel kilit faktörü açıkladı

2018deki cokusu ongormesiyle taninan usta trader bitcoini btc yukseltecek temel katalizoru acikladi

Kripto para sektöründe, Ocak 2018’deki büyük Bitcoin çöküşünü tahmin etmesiyle bilinen ve yaygın olarak takip edilen deneyimli bir trader, Bitcoin’in boğa piyasasını besleyecek temel kilit faktörü açıkladı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Peter Brandt, 435.100 takipçisine Twitter hesabı üzerinden açıklamalarda bulundu. Bitcoin’in diğer varlıklarla birlikte, değer kaydeden ABD doları karşısında gelişmeye devam edeceğine inandığını söyledi.

“ABD Doları DX_F’nin satın alma gücü devalüasyonu daha yeni başladı. Bu nedenle Bitcoin BTC, emlak, ABD hisse senetleri ve emtialar, ABD doları cinsinden daha yüksek seviyelere ulaşmaya devam edecek.”

2018deki cokusu ongormesiyle taninan usta trader bitcoini btc yukseltecek temel katalizoru acikladi 1
Kaynak: Daily Hodl

Brandt’ın bu son analizi, ABD’nin 1.7 trilyon dolarlık teşvik paketinin senatodan geçmesinin hemen ardından geldi. Bitcoin boğası Anthony Pompliano da benzer görüşleri paylaştı ve teşvik paketinin ABD doları ve Bitcoin üzerinde büyük bir etkisi olacağını söyledi.

“Doların satın alma gücü açısından istikrarlı olduğunu düşünmek tamamen çılgınca. Dolaşımdaki tüm doların %40’ı bu 1.9 trilyon dolardan 12 ay sonra yaratılacak… Satın alma gücü büyük ölçüde düştü. Dolar ile hisse senetleri, gayrimenkuller, mallar, hizmetler, Bitcoin vb. ile karşılaştırın… ABD Senatosu, Bitcoin’in neden önemli ve değerli olduğunu dünyaya yinelemeyi kabul etti.”

Kısa vadede Brandt, Bitcoin‘in tüm zamanların en yüksek seviyesine doğru ilerlediğine inanıyor.

“Önümüzdeki günlerde dikkatle izlenecek iki tablo. ES_F S & Ps ‘V’-genişletilmiş dip. Yeni zirveler yakın.

BTC’de ters baş ve omuz formasyonu var. Yeni zirveler yakın.”


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x