Yükleniyor...

2019 Bitcoin İçin Toparlanma Yılı Olacak

Geçtiğimiz 24 saat içinde, Bitcoin fiyatı 3.

Bitcoin 2019

Geçtiğimiz 24 saat içinde, Bitcoin fiyatı 3.600 doların altına düşmekten kaçındı ve toplam piyasa değeri 120 milyar dolardan 123 milyar dolara yükseldi. Ethereum, Constantinople güncellenmesinin ertelenmesinden sonra ise 130 dolardan 123 dolara düştü. Önceki satışların yoğunluğu nedeniyle BTC ve diğer kripto varlıklarının fiyatlarının kısa vadede temel destek seviyelerinin altına düşmesi konusunda güçlü bir olasılık bulunuyor.

Yakın geçmişte öncü kripto para birimi Bitcoin’in yıl sonuna kadar toparlanmasından önce yıl boyunca ayı piyasasının son aşamasında 3.122 dolara düşerek son 12 ayın en düşük seviyesine geriledi. Kripto para teknik analisti Eric Thies, 2015 yılında Bitcoin’in fiyat hareketine benzer şekilde varlığın 2019’un sonuna kadar güçlü bir yükseliş hareketi başlatabileceğini söyledi. Analist, “2015’e benzer şekilde, 2019 toplanma yılı olabilir […]. Üstelik varlık önümüzdeki haftalarda 2.000 dolar ile 4.000 dolar arası düşük bir aralıkta yüksek volatilite gösterse bile bu olabilir.” değerlendirmesinde bulundu.

Yeniden Tüm Zamanların En Düşük Seviyesi Görülebilir

Bir başka kripto para araştırmacısı olan Willy Woo, Bitcoin Blockchain hacminin uygun bir taban oluşturmada yetersiz kaldığını söyledi. Woo, Bitcoin’in dik bir düşüş ile 6.000 dolardan 3.122 dolara düşmesine rağmen hacimde bir artışın oluştuğunu, ancak bir toparlanma döneminin başladığına dair herhangi bir işaret olmadığını söyledi. Kripto para birimi döviz piyasasında ve tezgah üstü (OTC) alım satım platformlarında toparlanma göstermeye başlaması Bitcoin ve diğer büyük kripto varlıklarını birkaç aydan fazla sürebilir. O zamana kadar, çoğu analist BTC’nin yılın en düşük seviyesini yeniden görebileceğini ve düşük bir fiyat aralığında yüksek volatilite görebileceğini öngörüyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner