Yükleniyor...

2019’un Son Günleri, Bitcoin ve Kripto Para Pazarı İçin Kritik

Kripto para piyasasında 2019’un son günlerindeyken, bu günlerde yaşanacaklar piyasa ve lider kripto para birimi Bitcoin için kritik derecede önemli bulunuyor.

bitcoin 2019

Kripto para piyasasında 2019’un son günlerindeyken, bu günlerde yaşanacaklar piyasa ve lider kripto para birimi Bitcoin için kritik derecede önemli bulunuyor. Popüler bir kripto analisti Jonny Moe, Bitcoin’in (BTC) 2019’un son günlerinde nasıl işlem göreceğine bağlı olarak 2020’ye öyle devam edeceğini dile getirdi.

Ünlü analiste göre Bitcoin’i önemli ve olumlu bir olasılık bekliyor. Bu olasılıkta, Bitcoin’in 2019’un son günlerinde 7 bin 700 doların üstüne çıkması ve sabit kalması ile 2020 yılına olumlu girmesinin yolunun açılacağı dile getiriliyor. Moe ayrıca Bitcoin’in önümüzdeki günlerde 7 bin doların altına düşmemesi gerektiğini söyledi.

Bitcoin 2020 Yılına Olumlu Girebilir

Bilindiği gibi Bitcoin’de 2020 yılında halving gerçekleşecek. Bu tüm kripto para piyasasında büyük bir beklenti yarattı. Eğer BTC 2020 yılına olumlu girerse, halving ile beraber ciddi bir yükseliş de yaşanabilir. Moe şu ifadeleri kullandı: “Bitcoin önümüzdeki birkaç gün boyunca temperli momentumunu koruyabildiği sürece, 2020’nin ilk bölümlerinde yukarı doğru momentumunda büyük bir genişleme görebilir.”

Bu haberin yazıldığı sırada CoinMarketCap verilerine göre BTC, 7 bin 362 dolardan işlem görüyordu.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x