Yükleniyor...

2020 Yılı Bitcoin (BTC) Fiyatını Bilen Bitcoin Boğası Keiser’dan Yeni Tahmin

Wall Street emektarı ve Bitcoin savunucusu Max Keiser, Bitcoin'in bu yıl merkez bankalarının para politikaları nedeniyle büyük bir yükseliş yaşacağını düşünüyor.

2020 yili bitcoin btc fiyatini bilen bitcoin bogasi keiserdan yeni tahmin

Wall Street emektarı ve Bitcoin savunucusu Max Keiser, Bitcoin’in bu yıl merkez bankalarının para politikaları nedeniyle büyük bir yükseliş yaşacağını düşünüyor. Keizer, iki yıl önce Bitcoin’in 2020 yılını 28.000 dolar civarında bitireceğini söyleyerek doğru bir tahmin yapmıştı. Bitcoin boğası şimdi başka bir yıl sonu tahminiyle geri döndü.

Stansberry Research’ın yeni bir röportajında Keizer, Bitcoin’in 2021 yılı sona ermeden önce mevcut fiyatından yaklaşık %550 artış gösterebileceğini söyledi.

“Bitcoin’e 2021 hedefi olarak 220.000 hedefi koyuyorum ve bu bize 4 trilyon dolarlık piyasa değerlemesini getirecek ki bunun iyi bir 2021 hedefi olduğunu düşünüyorum. Altını yakalayacağız. Bu bizi altının değerinin tam olarak yarısına değil, altının değerlemesine yaklaşmaya götürecek.

Sanırım katalizör, dediğim gibi, büyük bir merkez bankasının iflas etmesine ek olarak para basımı olabilir.”

Keiser, makroekonomide kargaşa yaşanacağını da öngörüyor. Ona göre, önümüzdeki yıl büyük merkez bankalarından biri iflas edecek:

“Tahminlerimden biri de 2021’de dünyanın en büyük merkez bankalarından birinin iflas etmesi.”

Bir merkez bankası 2021’de çökecek ve bu da kartopu etkisi yaratacak. İtibari para ve kağıt paradan çıkıştan en çok Bitcoin yararlanacak. Bu, 2021’de [Bitcoin’in] fiyat değerlenmesinin katalizörlerinden biri.”


Üyelik
Bildir
guest

1 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
mehmet öz
mehmet öz
3 yıl önce

Bu kadarını tahmin etmek çok klay degil ama btc aynı hızda bir düşüş yaşayacaktır

0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x