Yükleniyor...

2020 Yılında Yatırım Yapılabilecek En İyi 10 Kripto Para Birimi

Kripto para piyasası, Bitcoin (BTC) olmadan mukayese edilemez.

Image11 4

Kripto para piyasası, Bitcoin (BTC) olmadan mukayese edilemez. Ancak bu, portföyünüzü bu en iyi 10 coin ile genişleterek paranızı iyi bir şekilde kullanamayacağınız anlamına da  gelmez. İşte yatırım yaparken faydalanabileceğiniz en iyi on kripto para birimi!

Apollo Para Birimi (APL)

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Apollo Para Birimi, en gelişmiş blok zinciri üzerine inşa edilen Apollo blok zinciri, bu listedeki ilk ve en gelişmiş kripto para birimidir. APL, zengin özelliklere sahip bir token’dır ve oluşturmak için herhangi bir kodlama arka planı gerektirmez. Apollo atomik swaplar ve güncelleyici, uyarlamalı düğüm senkronizasyonu gibi tescilli teknolojiden yararlanır.

APL, en hızlı kripto para birimidir ve sınırsız depolama sunan bir dApp platformuna güç veren tek enstrümandır. APL ölçeklenebilirliği, güvenliği ve veritabanı düzeyinde parçalanması nedeniyle birçok uygulama sağlar. Benimseyenler bunu hem özel hem de kamu işlemlerinde kullanabilir. Varlığı edinmek için, en iyi borsa olan BitMart.com’dan satın alabilirsiniz.

Altın Teminatlı Para Birimi (GSX)

Gold Secured Currency (Altın Teminatlı Kripto Para Birimi), APL ile aynı özellikleri sunan Apollo blok zinciri üzerine inşa edilmiştir. GSX, sahiplerine yıllık temettü sağlayan, kuantum teminatlı tek istikrarlı paradır. Altın ve altın zengini geniş bir kitle tarafından desteklenmektedir. Kripto para sahipleri, şirketin tüm varlıklarının lehtarı olacaktır.

Kripto paranın ön satışı şu anda mevcuttur ancak sona erdikten sonra satılmayan kripto paraların yarısı yanacak ve kalan değer GSX’e taşınacak. Dahası GSX, altın rezervlerinin büyüklüğü arttıkça değerdeki büyümeyi öngörüyor. Bu varlıklar üçüncü şahıslar tarafından sürekli olarak denetlenecektir. GSX’i şimdi GSXCDE.com‘dan satın alabilirsiniz.

Ethereum (ETH)

Ethereum, akıllı bir sözleşme platformu ve blockchain üzerinde çalışan bir programlama dilidir. Ethereum’un ağını çalıştıran dApp’ler, platformda uygulama geliştirmek ve çalıştırmak isteyenler tarafından aranan yerel bir token olan ETH üzerinde çalışır. ETH’nin değer kazanmasının bir başka yolu da dijital para değişimidir.

Chainlink (LINK)

Chainlink, akıllı sözleşmeler ve ağın dışından gelen veriler arasındaki bağlantıyı kolaylaştıran merkezi olmayan bir veri besleme hizmeti olan oracle ağıdır. LINK, düğüm operatörleri için ödemelerde kullanılan token’dır. Ayrıca ağ üzerinden işlemleri de kolaylaştırır. Chainlink, verilerin bütünlüğünü ve doğruluğunu koruduğunu görecek başarılı bir ortaklık oluşturuyor.

VeChain (VET)

VeChain, blok zincirinden yararlanarak tedarik zinciri yönetimini geliştiren bir projedir. Platform, dağıtılmış defter teknolojisini kullanarak bilgi akışını kolaylaştırır. VeChain Token (VET) ve VeChainThor Energy (VTHO), ağdaki iki yerel token’dır. İşlemlerde VET kullanılırken, işlemlere güç sağlayan gaz olarak VTHO kullanılır.

Basic Attention Token (BAT)

Basic Attention Token, reklam görüntülemeyi ödüllendirir. Kullanıcıların dikkatini ticarileştirmek için Ethereum’un blok zincirini ve özel bir web tarayıcısını kullanır. BAT, reklam hizmetlerini alan tarayıcıda bir para birimi olarak kullanılır. Reklam verenler, yayıncılar ve kullanıcılar arasında değiş tokuş edilmek üzere tasarlanmıştır.

Cardano (ADA)

Cardano, akıllı sözleşmelerde ilerleme sağlayan; hakemli bir projedir. Tamamlandığında platform ölçeklenebilir, özel ve güvenli olacaktır. Ayrıca ademi merkeziyetçiliği de kolaylaştıracaktır. ADA, Cardano’ya güç verecek ve işlemlerde ve ağdaki işlemi teşvik etmede kullanılacak yerel token’dır.

Dogecoin (DOGE)

Dogecoin, 2017’deki kripto para çöküşüne katılmak için mütevazi başlangıçlardan yükselen; eşler arası, açık kaynaklı bir projedir. DOGE, balon olarak patlamasından sonra değerinin çoğunu kaybetti, ancak Twitter’da bu parayı kullanan sadık kullanıcılara sahip.

Tron (TRX)

Tron, içerik dağıtım kanalını bozmaya çalışan bir projedir. Proje, aracıları ortadan kaldırarak içerik oluşturucuları tüketicilere bağlayacak. TRX, tüketicilerin içeriğe doğrudan içerik oluşturuculardan erişim satın almak için kullanacakları token’dır.

Stellar (XLM)

Stellar, para transferi hizmetlerini kolaylaştıracak bir döviz değişim platformudur. Ağ, kripto para birimi uygulamalarını döviz bozdurma işlemine entegre ederek işlemleri saniyeler içinde kolaylaştırır. Stellar Lumens (XLM), sisteme güç verecek olan token’dır.

Sonuç

Bitcoin her yerde bulunurken, diğer umut verici paralar da bulunmaktadır. Bu paralar Bitcoin fiyat hareketlerine duyarlı olabilirler ancak yine de değerli yatırımlardır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x