Yükleniyor...

2020’lerde Bitcoin En İyi Hisse Senetlerinden Daha İyi Bir Yatırım Olabilir

Tarihte ilk kez ABD, bir ekonomik durgunluk olmadan tam bir on yılı bitirmek üzere ve bazı borsa yatırımcıları 2010 yılının ilk günlerinden bu yana muazzam kazançlar sağladı.

Bitcoin 2020

Tarihte ilk kez ABD, bir ekonomik durgunluk olmadan tam bir on yılı bitirmek üzere ve bazı borsa yatırımcıları 2010 yılının ilk günlerinden bu yana muazzam kazançlar sağladı. Bloomberg’in sunucularından Jon Erlichman’a göre Netflix, 4177’lik göz kamaştırıcı bir performans ile son 10 yılın öne çıkan hisse senedi konumunda. Netflix’i Amazon ve Mastercard takip ediyor.

Ancak, bu şirketlerin hiçbiri 2010’dan bu yana değerine değer katan Bitcoin’in performansının yanına yaklaşamadılar. En büyük kripto para birimi son 9 yılda yaklaşık olarak yüzde 8,9 milyon değer kazandı. Bitcoin’in bu performansı Bank of American Merrill Lynch (BAML) tarafından da tescillendi ve tüm on yılın en iyi performans gösteren varlığı olarak seçildi.

Bitcoin’i gelecekte nelerin beklediği belirsiz ancak Bitcoin’in 2020’lerde ABD hisse senetlerinden potansiyel olarak daha iyi performans gösterebileceğini tahmin etmek çok zor değil. Trader Josh Rager, 7.000 dolarlık bölgede Bitcoin satın alanların bile yatırımlarının birkaç yıl içinde yüzde 1000’den fazla değer kazanabileceğine inanıyor. Bitcoin’in gelecek on yılın başarı öyküsü olabilmesi için 100.000 dolara ulaşması gerekecek.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner