Anasayfa Altcoin Haberleri 2020'nin İkinci Çeyreğinde, Hangi Kripto Paralar Devasa Artış Gösterdi?

2020’nin İkinci Çeyreğinde, Hangi Kripto Paralar Devasa Artış Gösterdi?

ABONE OL:google-news

Geçen çeyrekte en iyi performans gösteren kripto para birimi, %544.98 oranında yükselen Bancor adlı altcoin oldu (BNT).

Bancor, kullanıcıların bir kripto para birimi değişimine gerek kalmadan çeşitli token’ları doğrudan değiştirebilmelerini sağlayan bir blockchain protokolüdür. Bancor yasal hizmetler sunan binlerce token’ı rahatsız eden likidite sorununu ele almaya çalışıyor.

Geçen ay Coinbase borsası, Bancor coin’ini, borsanın teknik ve düzenleyici standartlarını karşılayıp karşılamadığına bağlı olarak destekleyip listelemeye başladı. Piyasa katılımcıları Bancor’un merkezi olmayan borsada, geliştiricileri etkilenen cüzdanların fonlarını aktarmaya ve bir güvenlik açığı sorununu büyük ölçüde görmezden geldi. Bancor o zamandan beri bu sorunları çözdü.

Bu ikinci çeyrekteki kripto para yarışında, ikinci en çok kazanç getiren altcoin ise %467’den fazla yükselen SwissBorg (CHSB) oldu. Swissborg’un merkezi olmayan servet yönetimi platformu, dünya çapında 100.000’den fazla kişiye hizmet vermektedir.

CHSB tokenlerini tutan 18.000’den fazla adresin, 1 Nisan itibariyle karda olduğunu söyledi. Birkaç ay sonra, kazanılan adres sayısı, yardımcı kodu saklayan toplam adreslerin% 96’sından fazlasını temsil eden 21,00’dan fazla yükseldi.

Bancor’a gelince, madalyonu tutan adreslerin% 36’sından fazlası kârdadır, bu da varlığın son üç yıl içindeki en yüksek seviyesidir.

En iyi kripto para birimi olan Bitcoin, bu yılın ikinci çeyreğinde %53 artışla 6.239 dolardan 9.557 dolara yükseldi. Analiz şirketi Glassnode’a göre, BTC adreslerinin şu anda yaklaşık %83’ü kârda.

En güncel gelişmeleri Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Gizliliğinize saygı duyuyoruz.
Kaynakdailyhodl
Türkan Babacan
Türkan Babacanhttps://www.coinkolik.com
Uzun yıllardır İngilizce dilinde çevirmenlik, tercümanlık, bakanlıklarda proje danışmanlıkları yapan Türkan, aynı zamanda iyi düzeyde İspanyolca da bilmektedir. Hukuk fakültesi mezunu olan Türkan; çok yönlü olmayı sevmekte, bir süredir de kripto para birimleri alanında uzmanlaşmaya çalışmaktadır. Bu disiplinleri birleştirerek bilişim hukuku üzerine bir yüksek lisans eğitimi hedeflemektedir.

1 Yorum

  1. Ütopya ekosistemindeki kripton oldukça iyi büyüdü. Ve bu büyük borsalarda yokluğunda!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Bizi Takip Edin

921BeğenenlerBeğen
404TakipçilerTakip Et
17,986TakipçilerTakip Et
612AbonelerAbone

Öne Çıkan Başlıklar