Yükleniyor...

2020’nin İkinci Çeyreğinde, Hangi Kripto Paralar Devasa Artış Gösterdi?

Geçen çeyrekte en iyi performans gösteren kripto para birimi, %544.

kemal 2

Geçen çeyrekte en iyi performans gösteren kripto para birimi, %544.98 oranında yükselen Bancor adlı altcoin oldu (BNT).

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Bancor, kullanıcıların bir kripto para birimi değişimine gerek kalmadan çeşitli token’ları doğrudan değiştirebilmelerini sağlayan bir blockchain protokolüdür. Bancor yasal hizmetler sunan binlerce token’ı rahatsız eden likidite sorununu ele almaya çalışıyor.

Geçen ay Coinbase borsası, Bancor coin’ini, borsanın teknik ve düzenleyici standartlarını karşılayıp karşılamadığına bağlı olarak destekleyip listelemeye başladı. Piyasa katılımcıları Bancor’un merkezi olmayan borsada, geliştiricileri etkilenen cüzdanların fonlarını aktarmaya ve bir güvenlik açığı sorununu büyük ölçüde görmezden geldi. Bancor o zamandan beri bu sorunları çözdü.

Bu ikinci çeyrekteki kripto para yarışında, ikinci en çok kazanç getiren altcoin ise %467’den fazla yükselen SwissBorg (CHSB) oldu. Swissborg’un merkezi olmayan servet yönetimi platformu, dünya çapında 100.000’den fazla kişiye hizmet vermektedir.

CHSB tokenlerini tutan 18.000’den fazla adresin, 1 Nisan itibariyle karda olduğunu söyledi. Birkaç ay sonra, kazanılan adres sayısı, yardımcı kodu saklayan toplam adreslerin% 96’sından fazlasını temsil eden 21,00’dan fazla yükseldi.

Bancor’a gelince, madalyonu tutan adreslerin% 36’sından fazlası kârdadır, bu da varlığın son üç yıl içindeki en yüksek seviyesidir.

En iyi kripto para birimi olan Bitcoin, bu yılın ikinci çeyreğinde %53 artışla 6.239 dolardan 9.557 dolara yükseldi. Analiz şirketi Glassnode’a göre, BTC adreslerinin şu anda yaklaşık %83’ü kârda.


Üyelik
Bildir
guest

1 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
Soid
Soid
2 yıl önce

Ütopya ekosistemindeki kripton oldukça iyi büyüdü. Ve bu büyük borsalarda yokluğunda!

0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x