Yükleniyor...

228 Milyon XRP Transferi Gerçekleştirildi

Son birkaç saat içinde XRP transferinde şaşırtıcı bir hareketlenme yaşandı.

xrp transferi

Son birkaç saat içinde XRP transferinde şaşırtıcı bir hareketlenme yaşandı. Son saatlerde Whale Alert’in bildirdiğine göre 228 milyon XRP gönderildi. Toplam XRP arzının yarısından fazlasına sahip olan blockchain devi Ripple, bu tutardan 74 milyon XRP’yi anonim bir dijital cüzdana gönderdi. 228 milyon XRP’nin geri kalanı da bilinmeyen destinasyonlara gitti. Bu arada, Tayland’da büyük bir SCB banka uygulaması şimdi RippleNet üzerinden para gönderiyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

 

Twitter bot XRPL Monitor, son dört saat içinde aktarılan yüklü bir miktar XRP tespit etti (toplam 38.167.200 dolar). Bunun yaklaşık üçte biri -74 milyon XRP- Ripple’ın OTC Dağıtım cüzdanından Whale Alert tarafından belirtildiği gibi bilinmeyen bir cüzdana gönderildi. Bithomp analitik web sitesindeki veriler, paranın bir BitGo cüzdanına gittiğini söylüyor. BitGo’nun müşterileri arasında Bitstamp kripto borsası var.

XRP

Büyük Bir Banka Uygulaması Ripple İle Çalışıyor

Bir süre önce Ripple, web sitesinde Tayland’daki RippleNet’in büyük bir ortağı olan Siam Ticaret Bankası’nın (SCB) müşterileri için Ripple tabanlı işlemler başlattığını yazdı. Şimdi banka, SCB Easy uygulamasında XRP tabanlı transferler başlatacağını duyurdu.

Bu arada XRP, CoinMarketCap verilerine göre son 24 saatte artış göstererek 0.172 dolara ulaştı.


Üyelik
Bildir
guest

1 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
Hüseyin
Hüseyin
2 yıl önce

gönder gönder bitmedi

0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x