Yükleniyor...

250 Bin Dolar Bitcoin Fiyat Tahmini Ayı Piyasasını Hissettiriyor

Tone Vays, Tim Draper'ın CNBC'de yakın zamanda tartışılan 250 bin dolar Bitcoin (BTC) fiyat tahminine kuşkuyla bakıyor.

Tone Vays Bitcoin Ayı Piyasası

Tone Vays, Tim Draper’ın CNBC’de yakın zamanda tartışılan 250 bin dolar Bitcoin (BTC) fiyat tahminine kuşkuyla bakıyor. Eski Wall Street tüccarı Tone Vays, CNBC’nin girişim kapitalisti Tim Draper tarafından yapılan 250 bin dolarlık Bitcoin fiyat tahminine dikkat çeken son “Hızlı Para” bölümünü izledikten sonra daha fazla düşüş yaşandığını ifade etti.

Bazı düşüş tahminlerinin son derece yanlış olduğu ortaya çıktı, bu yüzden bazıları ters yönde işlem yapmayı tercih ediyor. Bununla birlikte, Bitcoin ile ilgili en son tahmini bir kez daha 7 bin dolar seviyesinin altına düştü. Kripto para Vays’in “dipten satın al” tweet’inden sadece iki gün sonra 6 bin 500 dolara düştü.

Bitcoin Hala 5 Bin Dolar Olabilir

Bitcoin’in 6 bin 500 dolara kadar hızlı bir şekilde toparlanması, toplumu çok daha iyimser hale getirdi. BTC, son birkaç gün boyunca iğneyi zar zor hareket ettirerek 7 bin 250 dolara doğru ilerliyor. Bununla birlikte, Josh Rager’e göre, en iyi kripto para birimi, 21 Kasım’dan bu yana dokunmadığı fiyat seviyesi olan 8 bin doların üzerine çıkana kadar potansiyel bir yükselişe yakın değil.

Düşüş senaryosu olması durumunda, BTC önceki desteğin altına düştüğünde, daha fazla doygunluk biriktirmek için 5 bin 300 dolarlık alanı hedefleyecek.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner