Yükleniyor...

26 Eylül Kripto Para Borsa Analizi

Borsa güne güzel başladı ve Tether dışında ki tüm coinlerde bir değer artışı söz konusu.

26 eylul kripto borsa analizi

Borsa güne güzel başladı ve Tether dışında ki tüm coinlerde bir değer artışı söz konusu. XRP’de ki büyük artışta devam ediyor. Tether zaten uzun süredir tartışmalı olduğu için hala daha değer kaybı yaşamakta. Borsa da boğalar tam anlamıyla hakim olmasa da destek olduğu bir gerçek.

Bitcoin

Bitcoin’in değerinde büyük çaplı bir artış söz konusu değil. Güne %1’lik bir değer artışı ile başladı ve 6,478 dolar seviyelerinde seyrediyor. Dün yayınladığımız analizde ise 6,431 dolar seviyelerindeydi. Şuanda alış veya satış noktasında net bir fırsat görünmüyor. Dün ufakta olsa alış fırsatı doğmuştu fakat dün alıp bugün satış yapsaydınız bugün itibariyle sadece 30 dolarlık bir kazancınız olurdu.

Gerekli desteğin gelmesi durumunda dünde belirttiğimiz gibi 6,600 seviyeleri süpriz olmaz.

Ethereum

Dünden bu yana Ethereum’da da büyük çaplı bir çıkış söz konusu değil. Dün 212 $ seviyelerinde olan en iyi ikinci coin, bugün ise 215 $ seviyelerinde. Çok kritik bir pozisyonda olan Ethereum’a desteğin gelip gelmeyeceği garanti değil.

XRP

Bu hafta en çok değer kazanan coin olan XRP, bu yükselişini rekor bir seviyede devam ettiriyor. Dün 0,45 $ seviyesinden 0,55 $ seviyesine çıkan XRP, %25’lik bir değer kazandı. Toplam hacimde de büyük bir artış söz konusu ve 22 milyar doların üzerinde toplam yatırıma sahip. Şuanda net bir alış fırsatı oluşmasa da ilerleyen günlerde gelecek olan desteğin artması ile birlikte 0,60 $ seviyesini zorlayabilir.

Bitcoin Cash

Güne %2’lik bir kazanımı ile başlayan Bitcoin Cash’in değeri 435 dolardan 446 dolara yükseldi. 500 $ seviyesine çıkma ihtimali düşük olsa da desteğin gelmesi ile birlikte kolaylıkla çıkabilir. Şuanda net bir alış veya satış fırsatı bulunmamakta.

Litecoin

%4,30 değer kazanan coinin şuan ki değeri 57,68 $. Destek gelmesi durumunda 60, gelmemesi durumunda ise 40 $ seviyelerini görebilir. Şuan için konuşursak 60 $ daha yakın bir ihtimal olarak gözükmekte.

Dash

Dash’de de diğer coinler de olduğu gibi büyük bir artış yok. Dün 183 $ olan değerini bugün 188 dolara çıkardı. 200 $ ihtimali çok daha yakın olan coin, şuanlık alım için bir fırsat oluşmasa da eğer elinizde varsa 200 $ için satış emri verebilirsiniz.

Tether

Tether hakkında ki tartışmalar tüm hızıyla sürüyor. Güne değer kaybı ile başlayan tek coin durumunda. En değerli coin sıralamasında 8. sırada olan Tether, diğer coinler gibi değişken bir değere sahip değil. Sürekli sabit olarak 1 $. Artış ve azalış kararı ise fiyatına göre değil toplam aldığı yatırıma göre veriliyor. Geleceği biraz karanlık. Ülkemizde de son zamanlarda da dolar değer kaybettiği için şuan bir yatırım yapılması taraftarı değiliz. Papaz krizi aşılırsa dolar değer kaybedeceği için Türk Lirası bazında bir değer kaybınız olabilir.

Bu analizde anlattığımız veriler bugüne özel olmakla birlikte verdiğimiz bilgiler yatırım tavsiyesi değildir.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x