Yükleniyor...

260 Milyon XRP, Kripto Para Borsalarına Gönderildi!

XRP hareketlerini takip eden Twitter botu XRPL Monitor, büyük ve küçük miktarlardan oluşan düzinelerce XRP işlemini tespit etti.

260 Milyon XRP Kripto Para Borsalarına Gönderildi

XRP hareketlerini takip eden Twitter botu XRPL Monitor, büyük ve küçük miktarlardan oluşan düzinelerce XRP işlemini tespit etti.

50 Milyon Dolar Değerinde XRP, Kripto Para Borsalarına Taşındı

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

En büyük işlemde 80 milyon XRP transfer edildi. Ripple Blockchain’i decacorn’un katılımıyla gerçekleşen işlemlerin toplamında 258.7 milyon XRP transfer edildi.

https://twitter.com/XRPL_Monitor/status/1275343169354371072

Ripple, Coinbase Pro ve Binance’ye toplam 260 milyon XRP gönderdi. 48.770.431 dolar değerinde gerçekleşen işlemler kripto dünyasında dikkatle izlendi. 80 milyon XRP’yi içeren en büyük işlem Ripple ile BitGo arasında gerçekleşti. Bilindiği gibi Blockchain devi BitGo, Ripple’a depolama hizmeti sunmaktadır.

Geri kalan transferler ise Ripple ile lider kripto para borsaları olan Coinbase Pro ve Binance arasında gerçekleşti. Borsalara gönderilen büyük miktarda XRP’ler, yatırımcılar arasında kuşku uyandırdı. Her zamanki gibi bazı yatırımcılar yükseliş beklerken bazı yatırımcılar tasfiye olabileceğini öne sürdü.