Yükleniyor...

27 Saniyede Token Çıkarma Videosu Viral Oldu!

Twitter'da bir kullanıcının yayınladığı 27 saniyede token çıkarma videosu, topluluktan gelen yoğun ilgiyle kısa sürede viral oldu.

token olusturma

Twitter’da bir kullanıcının yayınladığı 27 saniyede token çıkarma videosu, topluluktan gelen yoğun ilgiyle kısa sürede viral oldu.

Son dönemin en popüler kripto para birimlerinden birisi haline gelen PEPE, yeni bir furya oluşturmak üzereydi. Ancak PEPE’nin viral olması, kısa sürede kripto ekosisteminde binlerce shitcoin’in ortaya çıkmasını sağladı. PEPE’nin kopyası olan binlerce kripto para, yatırımcıların varlıklarını çalmak için ortaya çıktı. Diğer taraftan furyaya dahil olmak isteyen farklı konseptli memecoin’ler de milyonlarca dolarlık para girişleri gördü.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Tüm bu sürelerin ortasında, bir Twitter kullanıcısının yayınladığı video viral oldu. Kullanıcı, 27 saniye içerisinde bir shitcoin oluşturdu ve bunu piyasaya sürdü.

Shitcoin Çıkarmak 27 Saniye Sürüyor

Herhangi bir kişinin shitcoin çıkarması yaklaşık 27 saniye sürüyor. Twitter’da whitelights.eth adlı bir kullanıcı, insanlara memecoin’lerin gerçek yüzünü göstermek için bir video çekti. Bu videoda, 27 saniye içerisinde bir shitcoin çıkardı ve ortam hakkında açıklayıcı bilgi vermiş oldu. Videoyu izleyen kripto topluluğu, bu kadar kısa sürede bir token çıkarılmasına oldukça şaşırdı.

Sözleşme Sihirbazı isimli bir program sayesinde oluşturulan token’lar, birkaç hızlı imleç tıklamasıyla Ethereum ağına yerleştirilebiliyor. Bu durum, dolandırıcılığın ve rug pull denilen hırsızlığın ortaya çıkmasına yol açabilir.

Özellikle PEPE ile başlayan süreçte, binlerce yeni memecoin piyasaya sürüldü. Kripto yatırımcıları, yeni PEPE olacak umudundan dolayı bu projelerde varlıklarını kaybettiler. Shitcoin olarak tabir edilen bu rug pull token’lar için tek önlem, detaylı araştırma yapmak olacaktır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x