Yükleniyor...

400 Milyon Ripple (XRP) Kilitlendi!

Ripple 1 Mayıs'ta emanet cüzdandan 1 milyar XRP'yi çıkararak piyasaya sürmesinin ardından 400 milyon XRP'yi bilinmeyen bir adrese koyarak kilitledi.

Ripple XRP 1

Ripple 1 Mayıs’ta emanet cüzdandan 1 milyar XRP’yi çıkararak piyasaya sürmesinin ardından 400 milyon XRP’yi bilinmeyen bir adrese koyarak kilitledi.

Twitter hesabı Whale Alert, 400 milyon XRP’nin bilinmeyen bir cüzdana emanet edilerek kilitlendiği yönünde bir tweet attı. XRP’nin mevcut piyasa değerine göre cüzdana kilitlenen XRP’lerin değeri 123.6 milyon dolara yakın.

Bithomp XRP Explorer web sitesi emanet cüzdanının sahibinin Ripple’ın olduğunu belirtiyor. Bithomp’a göre, 400 milyon XRP’nin konulduğu Ripple hesabının cüzdan adresi rsjFB8mPWqiZgPUaVh8XYqdfa59PE2d5LGrsjFB8mPWqiZgPUaVh8XYqdfa59PE2d5LG şeklinde.

Ripple Emanet

Ripple ekibi 400 milyon XRP’nin emanet cüzdanına taşınması için yalnızca 0,005 XRP gibi bir işlem ücreti ödedi.

Ripple ayrıca, 2019 yılının ilk mali çeyrek raporunu da geçtiğimiz günlerde paylaşmış ve bu çeyrekte XRP’nin ne kadarının emanet cüzdanlara konulduğu resmi bir şekilde açıklanmıştı:

2019 yılının ilk çeyreğinde 3 milyar XRP tekrar emanetten çıktı (her ay bir milyar). Ek olarak, 2.30 milyar XRP emanet cüzdana geri konuldu ve yeni emanet sözleşmeleri yapıldı. Kalan ve iadesi yapılmayan 700 milyon XRP Ripple ekosisteminin desteklemek için çeşitli şekillerde kullanıldı.

Raporda ayrıca satış rakamları ve geçen yılın ilk çeyrek performansına göre yüzde 1’lik hafif bir artış olduğu belirtiliyor.

XRP geçen yıl düşüş eğilimi göstermesine rağmen ayakta kalmayı ve piyasa değerine göre üçüncü kripto para birimi olarak yerini korumayı başardı. Son analizler XRP’nin fiyatının artacağını ortaya koyuyor. Haberi hazırladığımız sırada XRP fiyatı son 24 saatte yüzde 1,92’lik artış ile 0,3104 dolardan el değiştiriyordu.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x