Yükleniyor...

4Chan’in 16 Bin Dolarlık Bitcoin Fiyatı Tahminine 4 Gün Kaldı

Bitcoin fiyatı (BTC) bu hafta popüler bir konu oldu.

aaaa

Bitcoin fiyatı (BTC) bu hafta popüler bir konu oldu. Lider kripto para birimi 25 Ekim’de 7 bin 400 dolardan 10 bin 500 dolara çıktıktan sonra yükseliş eğiliminin erken aşamalarına işaret etmiş oldu. Her zamanki gibi, Twitter’da Bitcoin fiyatının yükselmesinin nedeni ise Çin Cumhurbaşkanı Xi Jinping’in geçtiğimiz hafta blockchain teknolojisinin geliştirilmesinde hızlanma çağrısı yaptığı yönündeki açıklamaları olarak gösterildi.

Bunu duymak güzel bir haber olsa da, 10 yıllık ömrü boyunca Bitcoin fiyatının en büyük fiyat artışlarından birini yaşamasının tek nedeninin bu olduğunu söyleyemeyiz. Bunun yerine, Çin haberleri ve güçlü teknikler de dahil olmak üzere birçok faktör buna neden olmuş olabilir.

4Chan’in Bitcoin Fiyatı Kehaneti

4Chan‘in kehanetini hatırladınız mı? Her ne kadar birçok kişi bu kehaneti göz ardı edecek olsa da aslında doğruluk payı da olabilir. Bu nedenle tekrar göz atalım.

Bitcoin Fiyatı
Bitcoin Fiyatı

“Dip 15 Aralık 2018’di. Grafiklere bakın. Boğa piyasasındayız. Şu anda birikim aşamasında son 3 aydayız. Ondan sonra yavaşça yükseliyoruz. Daha sonra da patlama yaşanacak.

  • Nisan 2019 – BTC ~ 5.300 ABD Doları
  • Temmuz 2019 – BTC ~ 9,200 ABD Doları
  • Ekim 2019 – BTC ~ 16.000 ABD Doları
  • Şubat 2020 – BTC ~ 29.000 ABD Doları
  • Temmuz 2020 – BTC ~ 56.000 ABD Doları
  • 2020 Kasım – BTC ~ 87,00 ABD doları

Bu 1.5 trilyon piyasa değeri anlamına geliyor. BTC hakimiyeti sadece yüzde 40-46 olacak. Grafikler asla yalan söylemez.”

Kehanetin gerçekleşmesi için sadece 4 gün kaldı. Tabi mevcut fiyat işleminin yukarıdaki kehanet tarafından tahmin edilip edilmediğini bilmiyoruz.

Ayı Senaryosu

Çizelgeler söz konusu olduğunda, Bitcoin fiyatı Bollinger Bantları’nın düşük aralığında kalmaya devam ediyor. Bu, fiyatın hala 7 bin 700 dolara düşebileceği anlamına geliyor ve bu arada 8 bin 200 dolar civarında destek görüyor. Eğer fiyat 7 bin 700 doları kırarsa, 6 bin dolara düşmeden önceki son destek seviyesi 7 bin 400 dolar civarındadır. Bitcoin sürprizler sağlamasıyla tanınıyor. Bir boğa piyasasının başlangıcında olduğumuzu söylemek zor, ama kısa vadede durum kesinlikle ayı senaryosu için iyi görünmüyor.

Boğa Senaryosu

Bitcoin fiyatı önümüzdeki hafta artmaya devam edebilir. Gelecek hafta Bitcoin fiyatının yeni bir destek oluşturmak için 9 bin 880 doların üzerindeki fiyatları kırması ve sürdürmesi gerekecek ve bir sonraki hareket için 12 bin dolar veya daha yüksek bir seviyeye yükselecek. Eğer fiyat 9 bin 150 doların altına düşerse, Bitcoin kendisini tekrar ayılara teslim etmek zorunda kalabilir. Bitcoin 4Chan kehanetine gelince, 16 bin dolar kesinlikle listelerde değil ve anonimin de belirttiği gibi, çizelgeler yalan söylemez.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x