Yükleniyor...

5 Ekim Kripto Para Borsa Analizi

En son yayınladığımız borsa analizden bu yana büyük değişimler yaşanmadı.

5 ekim kripto para analizi

En son yayınladığımız borsa analizden bu yana büyük değişimler yaşanmadı. Dün yükseliş olsa da bugün küçük çaplı değer kayıpları mevcut. IOTA ve EOS dışında değer kazanan bir coin yok. Piyasalarda boğalar ile ayılar arasında ki denge hala daha bozulmadı.

Bitcoin

Bitcoin’in şuanda ki değeri 6,568 dolar. 6,600 seviyelerinde tutunamayan Bitcoin 6500 doların da altına düşmedi. Şuanda fırtına öncesi sessizlik hala daha devam ediyor. 112,21 milyar dolarlık yatırım seviyesi ise korunuyor. Alış ve satış için kısa vadeli pozisyonları tavsiye etmiyoruz.

Ethereum

Ethereum ile XRP arasında ki rekabet Ethereum lehine sonuçlandı. Kısa süreliğine de olsa koltuğu kaptıran Ethereum şuanda arada ki farkı açmış durumda. 221 dolar olan değerini koruyor. Büyük bir artış veya azalış söz konusu değil. Ethereum ile ilgili olumlu haberler olsa da değerine henüz yansımadı.

XRP

Ripple hala daha 0,50 dolar üzerinde ki değerini korumakta. Eski popülerliğini yitirdi ve Ethereum ile arasında ki fark neredeyse 2 milyar dolar daha arttı. Şuanda kritik seviye olan 0,50 dolara yakın olsa da kısa vadede altına ineceği öngörülmüyor. 0,51 dolar değere sahip. Güne %4’lük bir değer kaybı ile başladı.

Bitcoin Cash

Güne %2’lik bir değer kaybı ile başlayan Bitcoin Cash dün değerini az da olsa arttırsa da bugün ki değeri 512 dolar. Kritik seviye olan 500 dolar bandına oldukça yaklaştı. Kısa vadede ise değerinin düşeceğini düşünmüyoruz. Şuanda kısa vadede pozisyon almak hala daha riskli.

Litecoin

Değerini 60 doların üzerinde tutamayan Litecoin’in bugün ki değeri 57,88 dolar. Son birkaç gündür değerini korumaya devam ediyor. Hala daha bir destek söz konusu değil. Değeri en sabit coinler arasında. Kritik seviye olan 50 dolara ise çok uzakta. Kısa vadede ufak bir hareketlilik ile değerini tekrardan 60 doların üzerine çıkarması muhtemel.

Dash

Dash’de değer kaybı devam ediyor. Koltuğunu IOTA’ya kaptırdığından bu yana ikisi arasında ki fark açılmaya devam ediyor. 190 doların üzerinde tutunamayan Dash, 180’in üzerinde durmaya çalışsa da 170 seviyeleri uzak değil. Hala daha beklenen desteği alamadı. Son zamanlarda ise Dash ile ilgili önemli bir haber yok.

Genel Durum ve Gelen Haberler

Borsalarda ki hareketsizlik devam ediyor. Her gün yeni olumlu haberler gelse de bu haberler genellikle blok zinciri ile alakalı. Dünya’da ki önemli şirketler bu teknolojiyi geliştirip kendi amaçları doğrultusunda kullanmaya çalışıyor. Önümüzde ki haftada borsa değerini koruyacak gibi duruyor. Boğalar ile Ayılar arasında ki denge uzun süredir korunuyor. Tabi ki bazı uzmanlar ise bunun fırtına öncesi sessizlik olduğunu düşünüyorlar.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x