Yükleniyor...

50 Cent, Yeni Albümünün Satışlarında Bitcoin Kabul Ediyor

Dünya çapında ünlü isimlerin Bitcoin hakkındaki söylemleri, hatta ünlü sanatçıların yeni albümlerinde Bitcoin kabul etmeye başlamaları, dijital paranın yükselişine de bir nevi altyapı hazırlamakta.

Dünya çapında ünlü isimlerin Bitcoin hakkındaki söylemleri, hatta ünlü sanatçıların yeni albümlerinde Bitcoin kabul etmeye başlamaları, dijital paranın yükselişine de bir nevi altyapı hazırlamakta. Çoğu sanatçının ilgisini çeken Bitcoin, ünlü isimlerin yatırım aracı haline gelmiş durumda.

Bu ünlü isimlerin arasına son katılan isim ise hepimizin yakından tanıdığı “50 Cent” oldu.

Tüm dünyada “50 Cent” olarak bilinen Curtis Jackson, yeni albümü “Animal Ambition” u bugün tanıttı ve Shopify mağazasında albümün satışlarında Bitcoin ödemesi kabul ettiğini belirtti. 50 Cent, Bitcoin ödemeleri BitPay aracılığıyla kabul ediyor. Shopify da geçen sene ödeme sistemini Bitcoin’e entegre eden şirketlerden biri olarak karşımıza çıkmıştı.

Bitcoin için ilgi çekici gelişmeler devam etmekte ve çoğu yatırımcı pozisyonunda bulunan sanatçının da Bitcoin’e ilgi duyması oldukça heyecan verici.

“Animal Ambition” albümü ile ilgili satışlara göz atmak için (T-shirt, CD ve Kulaklık Setleri) buraya tıklayın.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner