Yükleniyor...

50 Milyar Dolarlık VanEck: Endişelenmeyin, Bitcoin Hiçbir Yere Gitmiyor

Yönetim altında 47 milyar dolarlık varlığa sahip olan New York'un en büyük borsa yatırım fonu (ETF) sağlayıcısı olan VanEck, 20.

VanEck Bitcoin

Yönetim altında 47 milyar dolarlık varlığa sahip olan New York’un en büyük borsa yatırım fonu (ETF) sağlayıcısı olan VanEck, 20.000 dolar seviyelerinden 4.000 dolara yakın bir yere varmasına rağmen “Bitcoin hiçbir yere gitmiyor” diyor.

Şirketin Dijital Varlık Stratejisi Direktörü Gabor Gurbacs, Pazartesi günü yatırımcılara gönderdiği bir notta, 2019’da kripto para birimleri için belirleyici bir atılım ya da büyük bir başarı beklemekten ziyade, endüstrinin bazı hedeflere ulaşmasının beklenmesi gerektiğini belirtti. Gurbacs konuyla ilgili olarak şunları söyledi:

Bitcoin 19.500 dolar 3.000 dolara düşerken, bazılarımız bunun gerçekten bir çılgınlık olduğunu ve güvenle geride bıraktığımız umabilir. Ancak, bazı büyük şirketlerden gelen sağlam gelişmeler var. Aşağıdakiler, dijital varlık piyasalarının oluşturulmasına katkıda bulunabilecek duyurular, tanıtımlar ve toplu olarak yapılan etkinlikler de dahil olmak üzere son önemli gelişmelerin bir listesi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Gurbacs önemli gelişmeler olarak şunları işaret ediyor:

  • Square Cash App’in Bitcoin entegrasyonu
  • Ohio’nun vergi ödemelerinde Bitcoin’i kabul etmesi
  • Samsung Galaxy S10’un kripto entegrasyonu
  • Robinhood’un New York’ta BitLicense’ı alması
  • Bitcoin türevlerinin genişletilmesi
  • NASDAQ işbirlikleri
  • İsviçre kripto sepeti ETP
  • Facebook’un kriptoya giriş yapması

Bitcoin fiyatı şu anda 4.200 dolar olan kritik direnci kırmak için mücadele ediyor. Analistler, öncü kripto para birimi için önümüzdeki iki haftanın oldukça kritik olduğu görüşünde.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x