Yükleniyor...

500 Milyon XRP Hareket Etti

Whale Alert’in bildirdiğine göre birkaç saat önce 500 milyon adet XRP hareket etti.

500 Milyon XRP Hareket Etti

Whale Alert’in bildirdiğine göre birkaç saat önce 500 milyon adet XRP hareket etti. Bunun sebebi ise Ripple’ın 500 milyon XRP’nin kilidini açması oldu. Şirketin bu eylemi yine tepki topladı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Birkaç saat önce yaklaşık 115 milyon dolar değerinde XRP, blockchain verilerine göre Ripple’ın havuz hesabından çıktı. Bunun kripto para birimi için satış baskısına dönüşüp dönmeyeceği hala merak ediliyor.

Ripple Tepki Topluyor

Ripple bilindiği üzere her ayın sonunda havuzda yer alan XRP’lerin belli kısmının kilidini açıyor ve ya satışa sunuyor ya da şirketin geliştirilmesi için kullanıyor. Bu olay her ay yaşansa da kripto para topluluğu duruma hala alışamadı ve sosyal medyada tepki göstermeye devam ediyor. Örneğin bir kullanıcı duruma vurgu yaparak XRP’nin stable (stabil) coin’lerden daha kötü olduğunu dile getirdi.

XRP Fiyatında Durum Ne?

Piyasa verileri, XRP’nin havuzdan hareketi ile kripto para biriminin fiyat eğilimi arasında net bir korelasyon olmadığını gösteriyor. Örneğin, Ripple 1 Şubat’ta 500 milyon XRP’nin kilidini açtı. Yine de, 1 Şubat’tan 8 Şubat’a kadar bir hafta içinde XRP’nin fiyatı yaklaşık yüzde 18 oranında arttı.

CoinMarketCap verilerine göre XRP şu an 0,231 dolardan işlem görüyor.


Üyelik
Bildir
guest

1 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
Bekir
Bekir
2 yıl önce

insanlar bıktı artık!

0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x