Yükleniyor...

63.5 Milyon Dolarlık Ethereum (ETH) Transferi Gerçekleşti

Whale Alert tarafından bildirilene göre, bugün toplamda 63.

63 milyon dolarlık ethereum transferi

Whale Alert tarafından bildirilene göre, bugün toplamda 63.5 milyon dolarlık Ethereum (ETH) transferi gerçekleşti. Yatırımcılar bu yıl giderek artan bir Ethereum dalgalanması beklerken anonim cüzdanlar arasında gönderilen devasa miktarlarda ETH de dikkat çekiyor. İkinci büyük kripto para birimi Ethereum son zamanlarda yükseldi, çünkü giderek daha fazla sayıda topluluk üyesi, Ethereum 2.0 ve DeFi’nin gelecek vaat etmesi nedeniyle ETH’nin bu yıl yükselmesini bekliyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Whale Alert Twitter botu ise bugün bilinmeyen cüzdanlar arasında 236.944 ETH transferi tespit etti.

63,5 Milyon Dolarlık Ethereum Taşındı

Whale Alert, anonim kripto cüzdanları arasında üç kez büyük miktarda ETH taşındığını bildirdi. Whale Alert tarafından sağlanan veriler üç adresin bulunduğunu gösteriyor. Fakat adreslerin kime ait olduğu belli değil.

Birinci ve üçüncü işlemlerde cüzdanlar aynı sadece transfer sırasında alıcı/gönderici yerleri değişmiş durumda.

Ethereum Whale Alert

Daha önce, Whale Alert; bilgisayar korsanlarının Güney Kore Upbit borsasından 342.000 ETH (yaklaşık 50 milyon dolar) çalmayı başardığı sıradakı ETH tweet’i ile dikkat çekmişti. Suçlular daha sonra çalınan kriptoyu bölmeye ve küçük porsiyonlarda diğer kripto borsalarına aktarmaya başladı – 50.000 ETH (7 milyon doların biraz üzerinde).

DeFi Dapp bZx Saldırıya Uğradı

U.Today tarafından yakın zamanda bildirildiği üzere, bir DeFi platformu bZx art arda iki kez saldırıya uğradı. Bilgisayar korsanları bu aralıkta birkaç gün mola verdi.  Suçlu, platformda zayıf bir nokta buldu ve önce 2.300 ETH (575.000 dolar) aldı. İkinci operasyondan sonra, hacker biraz daha büyük bir miktar kriptoya sahip oldu – 2.378 ETH (635.000 dolar).

Genel olarak, bu olayın DeFi dapp’lerine zarar vereceğini düşünülmüyor.

ETH Fiyatı İçin Düzeltme Bekleniyor

Daha önce bildirdiği gibi, bazı kripto tüccarları ETH fiyatının yakında ağır bir düzeltmeye girebileceğine inanıyor. Ethereum şu an CoinMartketCap verilerine göre 266 dolardan işlem görüyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x