Yükleniyor...

70 milyon doların çalındığı iddia edilen borsadan açıklama geldi!

Kuzey Koreli hackerlar tarafından 70 milyon doların çalındığından şüphelenilen CoinEx, müşterilerine tam tazminat ödeyeceğini açıkladı.

hacker peter schiff

Kuzey Koreli hackerlar tarafından 70 milyon doların çalındığından şüphelenilen CoinEx, müşterilerine tam tazminat ödeyeceğini açıkladı.

Kuzey Koreli bilgisayar korsanları tarafından 70 milyon ABD dolarının çalındığından şüphelenilen CoinEx, müşterilerine tam tazminat ödeyeceğini belirtti. Ayrıca borsa, Ethereum, USDT, USDC, TRX, LTC, BCH, DOGE, SHIB ve BNB para yatırma ve çekme işlemlerini saat 16:00’da aktif edeceğini açıkladı.

Borsa kullanıcıları paniğe kapılmıştı

Kuzey Koreli hackerlar tarafından saldırıya uğrayan popüler kripto para borsası CoinEx’in yaklaşık olarak 70 milyon dolarlık bir saldırıya uğradığı iddia ediliyor. Borsa tarafında boy göstermeye başlayan problemler, hem kullanıcıları hem de diğer borsalar adına bir tehlike oluşturmuştu.

Gün içinde CoinEx tarafından yapılan resmi açıklamaya göre, müşterilere tam tazminat ödeneceğini açıklandı. Bunlara ek olarak, önemli partilerdeki yatırma/çekme işlemlerini saat 16.00’da tekrardan başlatacağını açıklayan CoinEx, müşterilerin ve piyasanın biraz da olsa rahat nefes almasını sağladı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x