Yükleniyor...

750 Gündür Ayı Piyasasında Olan Ripple’da (XRP) Yükseliş Zamanı!

Ripple (XRP) büyük üçüncü kripto para olmasına karşın, 2019’un en kötü performans gösteren ikinci kripto para birimi oldu.

750 Gündür Ayı Piyasasında Olan Ripple’da XRP Pump Zamanı Geldi

Ripple (XRP) büyük üçüncü kripto para olmasına karşın, 2019’un en kötü performans gösteren ikinci kripto para birimi oldu. Ancak XRP, 750 gün boyunca devam eden ayı piyasasından kurtulmanın, düşüş trendini kırmanın eşiğinde olduğu için 2020’nin en merak edilen kripto parası.

Ripple’da (XRP) Trend Değişikliği

Uzun zamandır varlığını koruyan direnç hattının kırılması kripto para biriminde büyük bir trend değişikliğine sebep olabilir ve boğa piyasasına geçiş yapılabilir. Ayrıca trend değişim aşamasında olan XRP için inanılmaz bir yükseliş olacağını gösteren teknik bir boğa oluşumu gözüküyor.

Yazım sırasında XRP, günlük düşük seviyesi olan 0,23 dolardan yüzde 4’e yakın değer kazanarak 0,25 dolardan işlem görüyor. Ayrıca XRP, değer kazanan tek altcoin değil. Piyasadaki olumlu hava altcoin’lerin genelinin yükselmesini sağladı

Twitter’daki popüler kripto para analistlerinden Wyckoff, XRP’nin fiyat hareketlerini izledi ve kripto para biriminin “bahar”da olduğunu söyleyerek birikim desenine girdiğini belirtti. Kısaca analist, XRP rallisinin başlayacağını söylüyor.

https://twitter.com/TraderX0X0/status/1223418859757219841?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1223418859757219841&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.newsbtc.com%2F2020%2F02%2F02%2Fxrps-intense-750-day-bear-market-is-about-to-end-fireworks-imminent%2F

Başka bir popüler kripto analisti olan TraderXO da aynı görüşte ve XRP’nin yükseleceğini düşünüyor. Analist bu görüşlerini şu şekilde açıkladı:

Zaman zaman durup etrafına bakmalısın … Bunu kaçırabilirsin… Bahar geliyor…

XRP’nin İki Yıllık Ayı Trendi Sona Ermek Üzere

İnanılmaz derecede yükselen bir teknik oluşumun doğrulanmasına ek olarak, XRP’nin 750 gün boyunca fiyat hareketini sınırlandıran düşen kanal çizgisinden kurtulması bekleniyor.

Eğer bu seviyenin üzerinde bir kırılma gerçekleşirse XRP’nin boğa koşusu başlayacak. Çünkü tüm bu teknik gelişmeler inanılmaz bir yükseliş yılının başlangıcına işaret ediyor. Bu görüşü paylaşan analist Galaxy, Twitter hesabından şu paylaşımı yaptı:

750 günlük ayı piyasasına veda ediyoruz. Şimdi XRP’de pump zamanı.

Öyle görünüyor ki XRP, bu direnç seviyesini geçerse önümüzdeki birkaç gün veya hafta içinde büyük bir patlama yapabilir. Bu da XRP’nin hem Bitcoin hem de diğer kripto para birimlerinden daha iyi bir performans göstermesi anlamına geliyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x