Yükleniyor...

800 Gün Süren Büyük ETH Düzeltmesi Bitmek Üzere: Ethereum’da Yeni Yön Neresi?

Bir kripto trader’ı, bazılarının ETH’yi yaralı boğa olarak görmesine rağmen Ethereum fiyatının düzeltme sonuna yaklaştığına inanıyor.

Ethereum eth 3

Bir kripto trader’ı, bazılarının ETH’yi yaralı boğa olarak görmesine rağmen Ethereum fiyatının düzeltme sonuna yaklaştığına inanıyor.

Ethereum Bitcoin Düşüşüne Dayanamadı

Ekim ayının sonundan bu yana ETH fiyatı 190 dolardan şu anki fiyatı olan 148 dolara kadar düşüyor. İkinci büyük kripto para biriminin fiyatı, BTC’nin düşüşünü takiben piyasadaki diğer altcoin’lerle birlikte hareket ediyor. Ancak, Ethereum fiyatı yakında yükselişe geçecek gibi görünüyor.

Ethereum (ETH)
Ethereum (ETH) günlük fiyat tablosu

“800+ Gün Düzeltmesi Sona Eriyor”

Kripto analisti ve trader’ı @BTC_JackSparrow, 800 günden fazla bir süredir devam etmekte olan ETH düzeltmesinin bitmek üzere olduğunu belirtiyor. Analist, yüksek ihtimalle Ethereum fiyatının yukarı doğru bir hareket başlatması gerektiğine inanıyor.

Trader, şu anda ETH fiyatının 6 Eylül’e göre yüzde 26 düşüşle en düşük seviyeye ulaştığını belirtti. Analist ayrıca, BTC’nin USD’ye karşı yüzde 35’lik bir değer kaybettiği için ETH’nin yükselmesinin BTC’ye bağlı olmayacağını söyledi.

Ethereum Geliştiricisi Boğalara İnanıyor

Kısa bir süre önce Twitter’da @antiprosynth olarak bilinen Ethereum’un ana geliştiricisi, ETH’nin hem ETH/USD hem de ETH/BTC listelerinde düşüş eğilimini kırdığını ve şimdi trend çizgisini yeniden test ettiğini söyledi.

Ethereum İçin Ayı Tehlikesi Devam Ediyor

Bununla birlikte, kripto stratejisti @crypto_noble, pazar kapitalizasyonuna göre en büyük ikinci kriptonun düşmeye devam edebileceğini iddia ederek karşıt bir görüş sunuyor. Stratejist, ETH’nin 160 dolar seviyesinin üzerine çıkamazsa düşmeye devam edeceğine inanıyor.

Ethereum (ETH)


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x