Yükleniyor...

85 Milyon Dolar Değerindeki Tether (USDT) Sadece 29 Kuruşa Transfer Edildi!

85.

85 Milyon Dolar Değerindeki Tether USDT Yalnızca 3 Sente Transfer Edildi

85.80 milyon dolar değerindeki Tether (USDT), Ethereum’un Blockchain’inde bilinmeyen bir cüzdandan bilinmeyen başka bir cüzdana transfer edildi. Transferi ilginç kılan şey ise toplam maliyetinin yalnızca 3 cent (0,05 dolar) olması oldu.

Son zamanlarda Tether, Omni Blockchain’deki bulunan USDT’lerini Ethereum Blockchain’inine taşıyor. Dün yaklaşık 200 milyon dolar değerindeki USDT Ethereum Blockchain’ine taşındı. Bu 200 milyon dolarlık işleme aracılık eden üçüncü taraf ise Binance oldu.

Bugün Ethereum Blockchain’inine taşınan USDT’lerin bir kısmı yeniden harekete geçti. Bu sefer işlemi gerçekleştirenin Tether değil de bir balinaydı. Bir Tether balinası, 85 milyon dolar değerindeki USDT’yi 3 cent gibi son derece düşük bir işlem ücreti ile bilinmeyen bir cüzdandan bilinmeyen başka bir cüzdana transfer etti.

Alıcı cüzdanda şu anda transfer edilen USDT ve bir miktar Ether dışında başka hiçbir varlık bulunmuyor. Ancak gönderen cüzdan yalnızca 48 gün önce oluşturulmuş olmasına rağmen bu süreçte birçok USDT ve diğer kripto para birimi transferi yapmış. Cüzdan da şu anda sadece 2 Ether bulunuyor.

Bu transferin piyasa üzerinde herhangi bir etkisinin olması muhtemel değil ancak USDT’nin Ethereum Blockchain’i üzerinde nasıl büyüdüğünü gösteriyor. Son takas işlemleriyle Ethereum’da hiç olmadığı kadar fazla USDT transferi görmeye başlayacağız.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x