Yükleniyor...

Aada Finance, 25 Bin Dolarlık Bug Bounty Programı Başlattı

Cardano'nun ilk NFT lending platformu Aada Finance, mainnet öncesi bug bounty programı başlattı.

Aada Finance 25 Bin Dolarlik Bug Bounty Programi Baslatti

Cardano’nun ilk NFT lending platformu Aada Finance, mainnet öncesi bug bounty programı başlattı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Aada Finance, 13 Eylül’de yapılması planlanan ana ağ lansmanından önce beyaz şapkalı hackerlara büyük ödül sunacağı bir bug bounty yarışmasına ev sahipliği yapıyor.

Aada Finance, Bug Bounty Programını Duyurdu

Aada Finance, blog gönderisi üzerinden kritik bir akıllı sözleşme güvenlik açığı için bug bounty programını başlattığını duyurdu.

Şirket, Twitter hesabı üzerinden, “Beyaz şapkalı hackerlara büyük ödül Bug Bounty Programını duyurduk. Merak ediyorduk, aranızda kodlama bilen var mı?” diyerek bir paylaşım yaptı. Paylaşımdaki program gönderisinde, yarışma kurallarıyla ve ödüllerle ilgili bilgiler yer alıyor.

Gönderiye göre Aada Finance, ana ağ lansmanına yaklaştıkça, V1 dApp’nin Cardano’ya verimli ödünç verme ve ödünç alma ilkeleri sağlamayı hedefliyor.

Yarışma kapsamında üzerine düşülen konu şu:

  • Herhangi bir miktardaki anaparanın çalınması dondurulması ve kullanıcıların fonlarını tehlikeye atabilecek tüm sistem açıkları.

Aada Finance ayrıca, 25 bin dolar değerindeki kritik akıllı sözleşme güvenlik açığı için ödülün kendi ekibi tarafından ödeneceğini ve ödemelerin AADA tokeni ile yapılacağını belirtti.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x