Yükleniyor...

Aave, Coinbase’in Base’ine Genişlemeyi Değerlendiriyor

Aave, Coinbase tarafından desteklenen bir Layer-2 Blockchain çözümü olan Base ağına dağıtma teklifini düşünüyor.

aave coinbase

Aave, Coinbase tarafından desteklenen bir Layer-2 Blockchain çözümü olan Base ağına dağıtma teklifini düşünüyor.

Coinbase, Base ile birlikte iş birliklerini genişletmeyi hedeflerken, Aave tarafından durum ile alakalı bir güncelleme geldi. Aave, Layer-2 Blockchain’i olan Base’e genişlemeyi değerlendirdiğini bildirdi.

Coinbase’in Base’i için Aave’den Hamle Gelebilir

Flipside Crypto, ilk topluluk geri bildirimi için “nabız kontrolü” aşamasında kalan teklifi sundu. Kripto kredi verme projesi Aave’nin yönetici forumu, Coinbase tarafından desteklenen Layer-2 Blockchain olan Base’de sürüm 3’ün önerilen uygulamasını değerlendiriyor.

coinbase base

Aave’nin topluluğun nabzını ölçmek için sunduğu teklif, aynı zamanda Aave’ye delege ve katkıda bulunan analitik firması Flipside Crypto’da bir protokol uzmanı olan Francis Gowen tarafından yapıldı. Şu anda, Aave topluluk üyelerinin geri bildirim sağlayabildiği ilk “sıcaklık kontrolü” aşamasından geçmektedir.

Teklifte Gowen, Base’de devreye alınması planlanan varlıklar için önerilen risk parametrelerini topluluğa özetledi. Mevcut aşama yeterli ön destek oyu alırsa, teklif daha fazla tartışma ve risk parametresi değerlendirmeleri için bir sonraki aşamaya geçecek. Eğer teklif başarılı olursa, konuşlandırmanın önünü açan nihai bir zincirleme oylamaya ilerleyecektir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner