AAX Yöneticisi, Şirketten Ayrıldığını Doğruladı • Coinkolik
Yükleniyor...

AAX Yöneticisi, Şirketten Ayrıldığını Doğruladı

Operasyonlarını durduran kripto para borsası AAX'ın yöneticisi Ben Caselin, görevinden istifa ettiğini açıkladı.

AAX Yoneticisi Sirketten Ayrildigini Dogruladi

Operasyonlarını durduran kripto para borsası AAX’ın yöneticisi Ben Caselin, görevinden istifa ettiğini açıkladı.

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri olan FTX’in iflas etmesi, sektörde domino etkisi yarattı. Birçok kripto şirketi, iflas ve likidite sorunlarıyla mücadele ediyor. Özellikle kripto para borsaları, FTX olayları nedeniyle zor zamanlardan geçiyor. Bunlardan birisi olan AAX borsası, hizmetlerini ve para çekme işlemlerini durdurmuştu. Haftalar sonra borsa, şirket yönetimindeki çalkantılar ile gündeme geldi.

AAX Yöneticisi, Şirketin Marka Değerini Kaybettiğini Belirtti

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kripto para borsası AAX’ın eski yöneticisi Ben Caselin, Twitter üzerinden istifa ettiğini duyurdu. Küresel pazarlama ve iletişimden sorumlu başkan yardımcısı olan Caselin, istifasının nedenlerinden bahsetti.

Caselin, mevcut duruma rağmen işlerin kötü niyet olmadan halledileceğine inandığını belirtti. Ancak eski yönetici, artık marka imajının olmadığını ve güvenin kırıldığını söyledi. Eski yönetici, topluluk için mücadele verdiğini ve ortaya koyduğu girişimlerin kabul edilmediğinin altını çizdi.

Caselin’in, ailesi dahil herkesin yardım beklediğini söylemesi dikkat çekti. Eski yöneticinin sitemleri, şirkette yaşanan süreci yansıttı. Caselin, AAX’ın yıllar boyunca bir şeyi temsil ettiğini ve şimdi bunların hepsinin boşa gittiğini söyledi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x