Yükleniyor...

ABD Başkan Adayı Mcafee, Son Verilerle 1 Milyon Dolarlık Bitcoin (BTC) Fiyat Tahminini Yineledi

Kripto boğası ve ABD başkan adayı John McAfee, Bitcoin'e övgüler yağdırarak 1 milyon dolarlık tahminini yeniledi.

John McAfee bitcoin

Kripto boğası ve ABD başkan adayı John McAfee, Bitcoin’e övgüler yağdırarak 1 milyon dolarlık tahminini yeniledi.

ABD başkan adayı ve Twitter’da kripto destekçisi olan eski antivirüs programı sahibi, bir kez daha fiat paralarını eleştirmek ve Bitcoin’i övmek için sosyal ağlarda sesini yükseltti.

Bitcoin (BTC) Fiat Para Birimlerinden Daha İyidir

John McAfee dün Twitter’da son beş yılda Bitcoin’in yüzde 4,000’den fazla büyüdüğünü ve bu yıl neredeyse yüzde 130 büyüdüğünü söyledi. Fiat paraların bu durumda BTC ile kıyaslanamayacağını söyledi.

1 Milyon Dolarlık Bitcoin (BTC) Tahmini Hala Geçerli

John McAfee, 31 Aralık 2020’de kaçınılmaz bir şekilde Bitcon’in 1 milyon dolara ulaşacağına dair cesur tahminiyle bilinir. Hatta buna o kadar emin ki Bitcoin 1 milyon dolar dediği tarihte olmazsa erkeklik organını halka açık bir şekilde keseceğini belirtti.

Hala tahmininin geçerli olup olmadığı sorulduğunda, McAfee şöyle dedi: Kesinlikle!

Bitcoin (BTC) Zirve Öngörüleri

McAfee’nin öngörüsü kesinlikle yükseliş yönündeki en uç nokta olarak kabul ediliyor. Ancak, kripto para biriminin patlayıcı büyümesine devam edebileceğinden emin olan tek kişi o değil.

Girişim kapitalisti Tim Draper, Bitcoin’in 2023 yılına kadar 250.000 doları geçebileceğine inanırken Morgan Creek Capital CEO’su Mark Yusko, kripto paranın 2030 yılında “altın denkliğine” ulaştıktan sonra 500.000 dolara fırlayabileceğini tahmin ediyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner