Yükleniyor...

ABD Başkanı Joe Biden, Eski Ripple Üyesine Görev Verdi

Wall Street Journal, eski Hazine yetkilisi Michael Barr’ın, Para Birimi Denetçisi olarak Brian Brooks’un yerini alacağını bildirdi

biden kripto para

Wall Street Journal, eski Hazine yetkilisi Michael Barr’ın, Para Birimi Denetçisi olarak Brian Brooks’un yerini alacağını bildirdi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Wall Street Journal’ın bildirdiğine göre, eski bir ABD Hazine Bakanlığı yetkilisi ve bir zamanlar Ripple’in yönetim kurulunun bir üyesi olan Michael S. Barr, bir sonraki Para Birimi Denetçisi olacak.

ABD Senatosu tarafından onaylanırsa, Barr, 2020’nin son yarısında Mali İşler Sorumlusu olarak görev yapan eski Coinbase yöneticisi Brian Brooks’un yerini alacak. Barr şu anda Michigan Üniversitesi Ford Kamu Politikası Okulu’nda dekan. Journal’ın bildirdiğine göre Barr, Barack Obama yönetiminin Hazine Departmanının bir parçasıydı ve burada Dodd-Frank Yasası şeklinde banka düzenlemeleri üzerinde çalıştı.

Barr, 2015 yılında Ripple’ın danışmanlar kuruluna katıldı, ancak bir şirket sözcüsü bu haftanın başlarında onun artık kurula üye olmadığını doğruladı. Sözcü, kuruldan ne zaman ayrıldığıyla ilgili soruya ise yanıt vermedi.

Barr gerçekten aday gösterilir ve onaylanırsa, geçen hafta Anchorage’a ulusal bir güven sözleşmesi veren federal bankacılık düzenleyicisine liderlik edecek kripto para bağlantısına sahip ikinci kişi olacak.


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x