Yükleniyor...

ABD’nin Eski Genelkurmay Başkanı’ndan Kripto Para Açıklaması

Forbes’in haberine göre, Şikago Belediye Başkanı Rahm Emmanuel kripto para birimlerinin geleceğinin olumlu olduğunu söyledi.

Eski ABD Başkanı Barack Obama Genelkurmay Başkanı Kripto Para

Forbes’in haberine göre, Şikago Belediye Başkanı Rahm Emmanuel kripto para birimlerinin geleceğinin olumlu olduğunu söyledi. Rahm Emmanuel, eski ABD Başkanı Barack Obama’nın atadığı Genelkurmay Başkanı’ydı.

Emmanuel, kripto para biriminin borç piyasalarında ve aynı zamanda para birimlerinin güvenilmez olabileceği üçüncü dünya ülkelerinde ciddi bir rol oynama potansiyelini dile getirdi. Kriptonun nasıl çalıştığını tam olarak kavramamasına rağmen, Emmanuel toplumun finansal yönlerini yeniden şekillendireceğinden emin.

Trend çizgileri geleceği için olumlu. Önünde on olup olmadığını bilmiyorum ve bunun 20 yıl olup olmadığını da bilmiyorum ama olumlu. Ne olduğunu bilmiyorum. Bunun ticaret yapmanın alternatif bir yolu olduğunu biliyorum ve bu yüzden bunu öğrenmeliyim ve dürüst olmalıyım, bir belediye başkanı olarak öğrenmem gereken en iyi 100 şeyden biri değil.

Ayrıca şunları söyledi:

Bir gün biri, bir finansal krizle karşı karşıya kaldığında hayatta kalmak için kripto para birimlerinin nasıl kullanılacağını çözecek ve o zaman bu anın geldiğini öğreneceğiz.

Emmanuel ayrıca ulus devletlerin yerini “şehir devletlerin” almaya başlamasıyla dağıldığını söyledi. ABD’nin en büyük şehirlerinden birinin belediye başkanının bu şekilde konuşması oldukça önemli. Şikago ve diğer büyük şehirlerin kendi asgari ücret yasaları bulunuyor. Bazılarının kendi gelir vergileri bile bulunuyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x