Anasayfa Haberler ABD'nin Eski Genelkurmay Başkanı'ndan Kripto Para Açıklaması

ABD’nin Eski Genelkurmay Başkanı’ndan Kripto Para Açıklaması

Forbes’in haberine göre, Şikago Belediye Başkanı Rahm Emmanuel kripto para birimlerinin geleceğinin olumlu olduğunu söyledi. Rahm Emmanuel, eski ABD Başkanı Barack Obama’nın atadığı Genelkurmay Başkanı’ydı.

Emmanuel, kripto para biriminin borç piyasalarında ve aynı zamanda para birimlerinin güvenilmez olabileceği üçüncü dünya ülkelerinde ciddi bir rol oynama potansiyelini dile getirdi. Kriptonun nasıl çalıştığını tam olarak kavramamasına rağmen, Emmanuel toplumun finansal yönlerini yeniden şekillendireceğinden emin.

Trend çizgileri geleceği için olumlu. Önünde on olup olmadığını bilmiyorum ve bunun 20 yıl olup olmadığını da bilmiyorum ama olumlu. Ne olduğunu bilmiyorum. Bunun ticaret yapmanın alternatif bir yolu olduğunu biliyorum ve bu yüzden bunu öğrenmeliyim ve dürüst olmalıyım, bir belediye başkanı olarak öğrenmem gereken en iyi 100 şeyden biri değil.

Ayrıca şunları söyledi:

Bir gün biri, bir finansal krizle karşı karşıya kaldığında hayatta kalmak için kripto para birimlerinin nasıl kullanılacağını çözecek ve o zaman bu anın geldiğini öğreneceğiz.

Emmanuel ayrıca ulus devletlerin yerini “şehir devletlerin” almaya başlamasıyla dağıldığını söyledi. ABD’nin en büyük şehirlerinden birinin belediye başkanının bu şekilde konuşması oldukça önemli. Şikago ve diğer büyük şehirlerin kendi asgari ücret yasaları bulunuyor. Bazılarının kendi gelir vergileri bile bulunuyor.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için bizi Twitter’da ve Instagram’da takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram grubumuza katılın!

Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapan, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı seven, araştırmacı, teknoloji aşığı Mekatronik Mühendisi.

Yorum Yapın

Haftanın Öne Çıkan Başlıkları

Anlık Piyasa Verileri

-
62,850.7211.05%