Yükleniyor...

ABD Kongre Üyesi: “Ripple (XRP) Menkul Kıymet Değil”

Amerika Birleşik Devletleri Kongre Üyesi Tom Emmer, XRP token ve Yam DeFi hakkında konuştu ve kripto para birimleri ile Blockchain (blok zinciri) teknolojisinin önemine odaklandı.

ABD Kongre Uyesi Ripple XRP Bir Menkul Kiymet Degil

Amerika Birleşik Devletleri Kongre Üyesi Tom Emmer, XRP token ve Yam DeFi hakkında konuştu ve kripto para birimleri ile Blockchain (blok zinciri) teknolojisinin önemine odaklandı.

ABD Kongre Üyesi Tom Emmer, BitPay aracılığıyla bir sonraki seçim kampanyası için kripto para birimi bağışlarını kabul edeceğinden bahsetti. Tom Emmer, Ripple’ın XRP’sini güvenlik olarak görmediğini söyledi ve aracıları kaldırdığı için Blockchain şirketine övgüde bulundu. Ancak ağ, yasal düzenlemelerin net olmamasından etkilendiğini de sözlerine ekledi. Tom Emmer, “Görüşüm çok net, XRP bir menkul kıymet değil” dedi.

Tom Emmer, ABD’yi Blockchain Endüstrisinde Lider Olmaya Çağırdı

Cryptocurrency Town Hall etkinliği, Dijital Ticaret Odası’nın PAC (siyasi eylem komitesi) yardımıyla düzenlendi. Etkinlikte Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, BitPay CEO’su Stephan Pair, eToro CEO’su Guy Hirsch ve kripto endüstrisinden diğer büyük isimler yer aldı. Kongre üyesi, ülkenin blok zinciri endüstrisinde farklı fikirlerin inovasyonuna öncülük ettiğini ve son zamanlarda kripto para birimi endüstrisinde birçok fikrin gerçekleştiğini belirtti. Emmer, sektör uzmanlarına Washington’lu politikacılara Blockchain teknolojisinin benimsenmesi konusunda çalışmalarda bulunmalarını tavsiye etti.

Kongre Üyesi Tom Emmer Kripto Bağışlarını Kabul Edecek

Tom Emmer, yeniden seçim kampanyasını finanse etmek için kripto para birimini kabul etmeye karar verdi. Congressional Blockchain Caucus’un eş başkanı olarak Emmer, Blockchain dünyasının her zaman savunucusu olmuştur. Kongre Üyesi, Fed’in kontrolsüz para basımından duyduğu endişeyi dile getirdi. Yakın zamanda IRS’ye hisseli varlıkların kanıtlarının sınıflandırılmasıyla ilgili bir mektup yazan Tom Emmer, şimdi BitPay ile kripto bağışlarını kabul edecek.

Cryptocurrency Town Hall etkinliği sırasında DeFi hakkında uzun uzun konuşan Tom Emmer,  ne hükümetler ne de şirketler tarafından denetlenmeyen geleneksel finansal enstrümanlar oluşturmanın şaşkınlığından bahsetti.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner