ABD Mahkemesi SEC-Binance.US Anlaşmasını Onayladı • Coinkolik
Yükleniyor...

ABD Mahkemesi SEC-Binance.US Anlaşmasını Onayladı

ABD Yargıcı Amy Berman Jackson, BinanceUS, Binance ve Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) arasındaki anlaşmayı onayladı.

binance 2 695

ABD Yargıcı Amy Berman Jackson, BinanceUS, Binance ve Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) arasındaki anlaşmayı onayladı.

Yargıcı Amy Berman Jackson, 17 Haziran’da Binance.US, Binance ve Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) arasındaki anlaşmayı onaylayarak, tüm Binance.US varlıklarını donduracak olan önceki bir geçici yasaklama emrini (TRO) kaldırdı. Onaylanan anlaşmaya göre, dava çözülene kadar yalnızca Binance US çalışanları müşteri fonlarına erişebilecek. Yargıç Jackson, 14 Haziran’da, kendi kuralı yerine tarafların kendi başlarına bir anlaşmaya varmasını tercih edeceğini söyledi. Ayrıca tarafların 16 Haziran’da anlaşmaya vardığı bildirildi.

Binance.US’ten Açıklama Geldi

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

BinanceUS Twitter’da yaptığı açıklamada, “Mahkemenin, SEC’in hem gerçekler hem de yasalar tarafından açıkça gerekçelendirilmemiş olan platformumuzdaki varlıkların dondurulması ve TRO’ya tabi tutulması talebini kabul etmediğini size bildirmekten memnuniyet duyuyoruz.” dedi

Borsa ile ABD düzenleyicisi arasındaki anlaşma, Binance küresel yetkililerinin cüzdanların, donanım cüzdanlarının özel anahtarlarına veya Binance US’in Amazon Web Hizmetleri araçlarına kök erişimine erişimini de engelliyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x