Yükleniyor...

ABD Para Birimi Kontrol Ofisi Şefi: Kimse Bitcoin’i Engellemeyecek!

ABD Para Birimi Kontrol Ofisi (OCC) Şefi Brian Brooks, CNBC'e de katıldığı bir programda Bitcoin hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

btc

ABD Para Birimi Kontrol Ofisi (OCC) Şefi Brian Brooks, CNBC’e de katıldığı bir programda Bitcoin hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Brooks, Bitcoin’in kimse tarafından engellenemeyeceğini dile getirdi.

Brooks, Bitcoin ve kripto paralar hakkında sürekli olarak konuşulan düzenlemeler hakkında bir açıklama yaptı. Programda Coinbase CEO’su Armstorng’un bahsettiği kripto para cüzdanlarıyla alakalı düzenlemeler hakkında konuşan Brooks, “Bunu doğru yapmaya çalışıyoruz, mahvetmemeye çalışıyoruz” ifadelerini kullandı. Brooks, Bitcoin ve diğerlerinin arkasındaki ağları geliştirmenin son derece önemli olduğunu aynı zamanda kara para aklama ve terörizm finansmanı konularında da bir şeyler yapılması gerektiğini, bunun denge sağlayacağını ve herkes için iyi olacağını söyledi.

Yeni düzenlemeler bekleyelim mi sorusuna cevap veren Brooks, şu ifadeleri kullandı:

“Kripto paralar için yeni güzel haberler olacak. Hem blockchain hem de kripto paralarla alakalı daha olumlu mesajlar verilecek. Biliyorsunuz dünya tehlikeli bir yer hepimiz bunda hemfikiriz. Merak etmeyin kimse Bitcoin’i engellemeyecek, kimse transfer teknolojisini engelleyemez. İnsanların en az endişelenmesi gereken konu bu.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner