Yükleniyor...

ABD Senatörü, Kripto Adımlarını Sağlamlaştırıyor!

ABD senatörü Ted Cruz, ABD Kongresini, tarafların ortak bir noktaya varabileceği bir yaklaşımla kripto paraları benimsemeye çağırıyor.

ABD Senatoru Kripto Adimlarini Saglamlastiriyor

ABD senatörü Ted Cruz, ABD Kongresini, tarafların ortak bir noktaya varabileceği bir yaklaşımla kripto paraları benimsemeye çağırıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kripto sektörünün yükselişi, kripto para birimlerinin artan benimsenmesi ve blockchain teknolojisi ülkeleri harekete geçirmeye başladı. Küresel çapta popülerlik kazanan kripto paralar ve blockchain, yeni teknoloji tanımıyla sergileniyor. Tüm bu süreçlerde ülkeler, gelecekte daha da iyi yerlere geleceğini düşündüğü kripto paralardan uzak kalmak istemiyor. Son olarak ABD Senatörü Ted Cruz, kripto paraları benimsettirebilmek için yoğun mesai harcıyor.

ABD Senatörü, Kripto Benimsenmesi için Yoğun Mesai Harcıyor

ABD senatörü Ted Cruz, yalnızca ABD Kongre Binası’nda uygulanacak ve kripto ödemesiyle kullanılacak otomat ve yemek hizmeti üzerinde duruyor.

Cruz’un bu önerisi kabul edilirse, Capitol Mimarı, Senato Sekreteri ve Temsilciler Meclisi Baş İdari Görevlisinin kripto paraları kabul eden gıda ve otomat firmalarını bulmaları gerekecek.

Bu kararların metni halka açık bir şekilde paylaşılmadı. Kararın neticesinde, potansiyel maliyet veya çözümün yüklenicileri gibi konular hakkında bilgiler verilmedi.

Senatör Cruz‘un yaptığı bu hamle, ABD yöneticilerinin kripto konusundaki ön yargılarını kırmayı da amaçlıyor olabilir.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x