Yükleniyor...

ABD Senatörü Kripto Düzenlemesi İçin Sinyal Verdi

ABD Senatörü Tim Scott, kripto para düzenlemeleri için sinyal verdi.

abd 1

ABD Senatörü Tim Scott, kripto para düzenlemeleri için sinyal verdi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Tim Scott, kripto paralar için düzenleyici çerçeve geliştirmek adına nelerin gerektiğini açıklayacağını duyurdu. ABD Senatörü Scott’ın önceliklerinden en önemlisi ise, Kasım ayında olması planlanan Senato Bankacılık Komitesi Başkanı Senatör Sherrod Brown tarafından kripto mevzuatı.

ABD Senatörü Tim Scott’tan Düzenleyici Çerçeve için İlk Adımlar

Politico’ya göre, Senato Bankacılık Komitesi’ndeki en üst düzey Cumhuriyetçi ABD Senatörü Tim Scott, Perşembe günü kripto para birimleri adına iki partili bir düzenleyici çerçeve için önceliklerini açıklayacak .

Raporda, Scott’ın birkaç yüksek profilli başarısızlıktan ve yasadışı finansla ilgili endişelerden sonra kripto para birimleri konusunda da şüpheci yaklaşımda olduğu belirtildi.

Senato Bankacılık Komitesi Başkanı Senatör Sherrod Brown, Kasım ayında ABD Hazine Bakanı Janet Yellen’e bir düzenleyici çerçeve için çalışma isteğini açıklayan bir mektup göndererek kripto mevzuatının önünü açmıştı.

Tüm bunlar yaşanırken senatör Scott, şimdiye kadar kripto mevzuatı konusunda oldukça sessiz kaldı. Scott’un açıklayacağı düzenleyici çerçeve bu alanda yaşanan tartışmaların sonunu getirebilir ve darboğazdan çıkarabilir. 


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x