Yükleniyor...

ABD’li Usta Yatırımcıdan Heyecanlandıran Bitcoin Fiyat Tahmini

Amerikalı yatırımcı Bill Miller, CNBC'nin "The Exchange" programına konuk oldu.

bill miller

Amerikalı yatırımcı Bill Miller, CNBC’nin “The Exchange” programına konuk oldu. Bill Miller, Bitcoin’in yükseldikçe daha az riskli bir hale büründüğünü belirtti.

Bitcoin ile ilgili ilginç şeylerden biri de yükseldikçe daha az riskli bir hale gelmesi.

Bitcoin fiyatına ilişkin beklentileri sorulduğunda ise ünlü yatırımcı, kripto para topluluğunu heyecanlandıracak bir öngörüde bulundu. Miller, Bitcoin’in önümüzdeki 12-18 aylık süreçte mevcut seviyesinden yüzde 50 ile yüzde 100 arasında bir yükseliş kaydetmesini beklediğini açıkladı. Bu da Bitcoin’in 2022 yılında 80 bin dolarlık fiyat seviyesine yükselmesi anlamına geliyor.

Bununla birlikte volatiliteyle başa çıkamayan yatırımcıların kripto paralardan uzak durması gerektiğine dikkat çeken usta yatırımcı şunları kaydetti:

Eğer volatiliteyle başa çıkamıyorsanız, Bitcoin almamalısınız.

Öte yandan 71 yaşındaki yatırımcı Bill Miller, merkezsiz yapısı nedeniyle finansal düzenleyicilerin Bitcoin’e müdahalede bulunması olasılığının kendisini endişelenmediğini belirtti. Bill Miller bu hafta başında yayınladığı raporda Warren Buffet’ın Bitcoin için yaptığı “fare zehiri” benzetmesine atıfta bulunarak “Eğer Bitcoin fare zehiri ise itibari para birimleri fare.” ironisi yapmıştı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x