Yükleniyor...

Ağustos Ayının En Çok Yükselen Kripto Para Birimleri

CoinGecko verilerine göre top 100 içerisinde yer alan ve Ağustos ayında en çok yükseliş gösteren kripto birimleri hangileri oldu?

Agustos Ayinin En Cok Yukselen Kripto Para Birimleri

CoinGecko verilerine göre top 100 içerisinde yer alan ve Ağustos ayında en çok yükseliş gösteren kripto birimleri hangileri oldu?

2022 yılının ortalarında Terra’nın çöküşüyle birlikte başlayan piyasadaki düşüş, ABD’nin sıkı faiz politikalarıyla birlikte durgunluğunu koruyor. 20 bin doların altına inen Bitcoin (BTC) fiyatı ve Ethereum Merge gibi gelişmeler piyasadaki hareketliliğin içerisinde yer aldı.

Ağustos Ayında Top 100 İçerisinde En Çok Yükselen Kripto Para Birimleri

1-NEXO (NEXO)

NEXO Agustos fiyat

Ağustos ayına 0,69 dolarla başlayan NEXO, yüzde 47,7’lik bir büyüme gösterdi ve 1,08 dolara yükseldi. Güncel piyasa değeri ise 604 milyon dolar.

2-Evmos (EVMOS)

EVMOS Agustos fiyat

Fiyatı ay başlarında anlık bir yükselişle 4,79 dolara çıkan Evmos’un düşüşten sonraki gösterdiği aylık büyüme performansı yüzde 43,6 oldu. Güncel fiyatı 2,42 dolar olan kripto paranın piyasa değeri 690 milyona yakın.

3-Chiliz (CHZ)

Chiliz Agustos fiyat

1 milyar doların üzerinde piyasa değerine sahip olan Chiliz’in fiyatı Ağustos ayına 0,13 dolarla başlamıştı. Ay içerisinde 0,25 dolara kadar ulaşan Chiliz, yüzde 39,3 büyüme gösterdi şu an fiyatı 0,20 dolar.

4-EOS (EOS)

EOS Agustos fiyat

Ağustos ayı açılışını 1,17 dolarla yapan EOS’un fiyatı yüzde 16,1’lik bir büyümeyle 1,46 dolara yükseldi. Piyasa değeri ise 1.4 milyar dolar civarında.

5-Osmosis (OSMO)

Osmo Agustos fiyat

Ağustos ayına 0,99 dolarla başlayan OSMO, ayın sonlarına doğru 1,29 dolara çıkan bir yükseliş yakaladı fakat bugün 1,18 dolar seviyesinden işlem görüyor. Piyasa değeri ise 514 milyon dolar.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner