Yükleniyor...

Ahbap ve Türk Kızılay’dan Dijital Destek Kartı Hamlesi

Ahbap ve Türk Kızılay, deprem bölgelerine yardım amacıyla “Sepette İyilik Ürünü” kategorisinde "Dijital Kart" satışına başladı.

dijital kart

Ahbap ve Türk Kızılay, deprem bölgelerine yardım amacıyla “Sepette İyilik Ürünü” kategorisinde “Dijital Kart” satışına başladı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kahramanmaraş’ta gerçekleşen ve civar illerde de hissedilen deprem felaketinden sonra, ülke çapında yardım seferberliği başlatıldı. Kurumsal ve bireysel her kesim, deprem bölgesine yardım göndermek için yoğun mesai harcıyor. STK ve derneklerin, IBAN haricinde farklı bir yardım toplama çalışmaları da devam ediyor. Bu kapsamda Ahbap ve Türk Kızılay, deprem bölgesine yardım amacıyla oluşturduğu Dijital Destek Kartı‘nı Trendyol aracılığıyla satışa sundu.

Ahbap ve Türk Kızılay, Dijital Destek Kartı Satışını Başlattı

Ahbap ve Türk Kızılay, Kahramanmaraş’ta gerçekleşen ve 10 ilde yıkıma sebep olan depreme destek için Trendyol üzerinden 50 Türk lirası değerinde “Dijital Destek Kartı” satışına başladı.

Ayrıca, Ahbap Derneği’nin kurucusu Haluk Levent, Twitter’da yaptığı paylaşımda kripto paralara değindi. Levent, takipçilerine “Bir kripto para cüzdanı oluşturabiliriz, ne dersiniz?” şeklinde anket yayınladı. Henüz kripto paralara yönelik bir kanun çıkarılmadığı için bu cüzdanın Ahbap yerine kendi adına olacağını ifade etti.

Takipçlerinden bu anketi destekler nitelikte onay ve yorum yağdı. Kripto sektörüyle yardım toplamanın hızlı ve kolay olmasına değinen Levent, bu konu için hukiki koşulların neler olduğunu araştıracağını sözlerine ekledi.

Trendyol ile Satışa Çıkarılan Dijital Kartlarda Toplamda 100 Milyon TL’lik Bağış Toplandı

Son gelen bilgilere göre Ahbap Derneği’nin Trendyol ile ortaklaşa olarak çıkardığı dijital kartlarda toplanan bağış 100 milyon TL’yi aştı. Trendyol, bu haberi kullanıcılarına yolladığı bir bildirim ile açıkladı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x